Varyap Meridian'de 19 Ticari Alan Açık Arttırmada

Varyap Meridian’daki 19 adet ticari dükkan, açık artırma ile satışa sunuluyor
Varyap Meridian'de 19 Ticari Alan Açık Arttırmada

İstanbul’un yeni finans merkezi Batı Ataşehir’de inşa edilen Varyap Meridian’da yer alan 19 adet ticari dükkan, 18 Kasım Cuma 2011 günü Emlak Konut GYO tarafından açık artırma ile satışa sunulacak. Açık artırma, Emlak konut GYO A.Ş.  Genel Müdürlüğü’nde saat 15.00’te gerçekleşecek.

İstanbul’un yükselen bölgesi Batı Ataşehir’de, satışa sunulduğu günden bu yana yüzde yüzün üzerinde prim yaparak yerli ve yabancı yatırımcılardan yoğun ilgi gören Varyap Meridian’da şimdi de sınırlı sayıdaki dükkanlar açık artırmaya çıkıyor. Bugüne kadar yatırımcılar tarafından büyük talep gören ve satışa çıkması heyecanla beklenen dükkanlar eczane, çiçekçi, süper market, kuru temizleme, kuaför, cafe / restoran, kitapevi ile kozmetik, giyim ve teknoloji mağazaları gibi her türlü ihtiyaca cevap verecek şekilde projelendirildi.

Süleyman Varlıbaş: “Şimdiye kadar gelen taleplerden çok memnunuz”

Varyap Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Varlıbaş, yakın zamanda yaşamın başlayacağı Varyap Meridian’da açık artırma yöntemi ile satışa çıkacak sınırlı sayıdaki dükkan için şimdiye kadar büyük talep oluştuğunu dile getirdi. Süleyman Varlıbaş sözlerini şöyle sürdürdü;

“Her türlü konsepte hizmet verecek şekilde tasarlanan farklı büyüklükteki dükkanlarımız için hem bize hem de proje ortağımız Emlak Konut GYO’ya uzun zamandır talepler gelmekteydi. Bu talepleri değerlendirmek üzere şartname gereği açık artırma ile satış kararı aldık ve 18 Kasım Cuma günü bunu gerçekleştireceğiz. İstanbul’un yeni finans merkezinde yer alan projemizdeki ticari alanların büyük pirim kazancı getireceğini öngörüyoruz. Projemizde iş yeri sahibi olacaklara şimdiden hayırlı uğurlu olmasını diliyorum”

Varyap Meridian’daki dükkanlar için yapılacak açık artırma ile ilgili teknik şartname ve ihale dosyasına www.varyapmeridian.com adresinden ulaşılabilir ve 444 40 30 numaralı telefondan detaylı bilgi alınabilir. Açık artırmaya katılmak isteyenler 18 Kasım, Cuma günü saat 15.00’e kadar gerekli belgelerle birlikte Emlak Konut GYO A.Ş. Genel Müdürlüğü’ne başvuruda bulunabilecekler.


Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05