Varyap Plaza 199 Bin Liradan Başlıyor!

Varyap Pendik’te, yeni bir iş ve yaşam projesi sunuyor. Anadolu yakasının ilk yatay ofis projesi 2014 Aralık'ta teslimlerine başlayacağı Varyap Plaza Pendik projesinde 107 adet ofis bulunuyor.
Varyap Plaza 199 Bin Liradan Başlıyor!

Varyap şimdi de 100 milyon TL yatırımla, Anadolu yakasının yeni cazibe merkezi Pendik’te, yeni bir iş ve yaşam projesi sunuyor. Anadolu yakasının ilk yatay ofis projesi olan Varyap Plaza; E-5 karayolu üzerinde, Gebze Organize Sanayi Sitesi, Tuzla Tersanesi ve Pendik Marina’nın yanı başındaki konumuyla öne çıkıyor.
 
Geçtiğimiz yıl yolcu sayısındaki yüzde 26’lık rekor arüşla dünyanın en hızlı büyüyen havalimanı unvanını kazanan Sabiha Gökçen Havalimanı’na yakınlığı ile bankalar, ilaç firmaları, sigorta acenteleri, lojistik-kargo şirkeüeri, mali – gümrük müşavirleri, avukatlar, doktorlar ve bölgedeki KOBİ’ler için ideal ofis seçenekleri sunan plaza, 44.000 m2’lik alana kuruluyor. 7.300 m2 kiralanabilir alanı ve 21 bin m2 satılık ofis alanıyla, Varyap Plaza, bölgenin özellikle küçük ve orta ölçekli kuruluşlarının A tipi ofis ihtiyacına cevap verecek.
 
Pendik’te yer alan ve artan A tipi ofis ihtiyacını karşılamayı hedefleyen Varyap Plaza, 49 m2’den 3 bin 590 m2’ye kadar büyüklüklerde 123 adet ofis ve ticari alan sunuyor. Geliştirdiği projelerde her zaman yaünmcılanna kazandırmayı hedefleyen Varyap, bu projede de 2 bin 950 lira ile 3 bin 500 lira /m2 arasında değişen başlangıç fiyatlarıyla, yatırımcılarına avantaj sağlamayı hedefliyor. Satışa çıkacak 107 adet ofisten ilk 37’si 199 bin liradan başlayan lansman fiyatlarıyla satışa sunuluyor.

Varyap bütün projelerinde olduğu gibi Varyap Plaza’da da Yeşil Bina kriterlerini yerine getirerek, bölgedeki ilk yeşil bina ofis yaünmını hayata geçiriyor. Varyap Plaza, İngiliz Yeşil Bina Değerlendirme Sistemi BREEAM’den alınacak sertifikayla; bina yönetimi, sağlık ve iyi hal, eneıji,ulaşım, su, malzeme, atıklar, arazi kullanımı, ekoloji ile kirlilik gibi kriterler göz önüne alınarak çevreyle uyumlu olarak tasarlandı.

Varyap Plaza, Aralık 2014’te teslim edilecek.

Pendik’in merkezi konumu

Kadıköy - Kartal metrosu, en önemli karayolu ağlarına bağlantısı ve deniz taşıtlarına kolay erişimiyle Pendik, İstanbul’un merkezi bölgelerinden biri konumunda. Sabiha Gökçen Havalimanı’na, Fuar- Kongre Merkezi’ne yakınlığı, İstanbul’un üçüncü marinasına ev sahipliği yapması, hastane yatırımları (Marmara Üniversitesi Hastanesi gibi) özel üniversiteler (Sabancı Üniversitesi kampusu, Okan Üniversitesi), oteller, teknopark ve markalı konut projeleriyle Pendik, yatırımların hızlı seyrini sürdürdüğü Anadolu yakasının trendi yükselen bölgesi.

2011 yılının ilk yarısında yüzde 26’lık yolcu sayısı artışıyla, dünyanın en hızlı büyüyen havalimanı unvanını kazanan Sabiha Gökçen, bölgeye ayrı bir hareket kazandırıyor. Sabiha Göçken Havalimanı yakınında inşasına başlanan Teknopark İstanbul ise Türkiye’nin 40 teknoparkından biri olacak; 80 teknoloji firmasına hizmet verirken, 30 bin nitelikli kişiye de istihdam sağlayacak.

Varyap Plaza Künyesi:

Toplam İnşaat Alanı : 44.000 m2
Toplam Ofis & Ticari Alan : 123 adet
Ofis Alanı
Ofis Adedi : 107 adet A+ ofis
Ofis m2 aralığı : 52 m2 – 3590 m2
Toplam satış Alanı : 21.267 m2
Ticari Alan (Dükkanlar)
Ticari Alan Adet : 16 adet
M2 aralığı : 49 m2 – 3590 m2
Toplam satış alanı : 7.300 m2


Paylaş:

HABERLER