Varyap 'tan İstanbul ve Bodrum ’da yeni projeler !

Gayrimenkul sektöründe imza attığı prestijli projelerle fark yaratan Varyap, portföyündeki büyük projeleri teslim ederken yeni projelerle sektöre yön vermeyi sürdürüyor.
Varyap 'tan İstanbul ve Bodrum ’da yeni projeler !

YENİ PROJELERLE YOLUNA DEVAM EDEN VARYAP MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNE YÖNELDİ

İstanbul ve Bodrum’da yeni projeler hayata geçirmeye hazırlanan Varyap teknoloji alt yapısına ağırlık vererek yüzde 10 ila 12 arasında verimlik artışı sağlarken müşteri memnuniyetinde de farklılaşacak.

Varyap Meridian ve Metropol İstanbul gibi Türkiye’yi uluslararası arenada başarıyla temsil eden projeleri hayata geçiren Varyap, 2014’te yeni projelerin lansmanına hazırlanıyor. İstanbul ve Bodrum’da hayata geçireceği yeni projelerle sektöre farklı bir soluk getirmeyi hedefleyen şirket, global teknoloji devleri ile yaptığı işbirlikleriyle verimliliğini artırırken müşteri memnuniyetinde de önemli alt yapı hazırlıkları yapıyor.

Varyap’ın 2014 yılı planları hakkında bilgi veren Varyap CEO’su Erdinç Varlıbaş ilk olarak Haziran ayının sonunda Varyap Plaza Pendik projesindeki ofis ve ticari unitelerin teslimini gerçekleştireceklerini söyledi. Varyap Plaza’daki teslimlerle eş zamanlı olarak Bodrum’da 24 malikâneden oluşan çok özel bir projenin tanıtımını yapacaklarını belirten Varlıbaş ilerleyen dönemde ise Ataşehir, Bakırköy ve Zeytinburnu’nda yeni projeler hayata geçirmek üzere çalıştıklarını sözlerine ekledi.

Varyap Yalıkavak Evleri Bodrum’un çehresini değiştirecek

Türkiye’nin dünya çapında kendini kanıtlamış en önemli mimarlarından Emre Arolat ile birlikte  Varyap Yalıkavak Evleri ismiyle  Bodrum’da fark yaratacak bir proje geliştirdik. Çağdaş mimari öğeleri bünyesinde barındıran Varyap Yalıkavak Evleri bulunduğu coğrafya ile bütünleşmiş 24 adet çok özel malikâneden oluşuyor. 30 dönümlük arazi üzerinde geliştirilen projenin lansmanını bu yaz aylarında yapmayı planlıyoruz. Kendine ait koyu, plaj ve zeytin ağaçları ile doğa ile iç içe bir konseptte tasarladığımız proje ile Türkiye’den olduğu kadar Batı Avrupa, Rusya, Körfez ve Ortadoğu bölgelerinden de talep alacağımızı öngörüyoruz.

Diğer yandan aynı bölgede bir de dünya çapında lüks hizmet sunacak ve yüksek gelir sahibi  yabancı turisti hedefleyen otel projesine başlayacağız. 2014’ün sonbahar aylarından itibaren inşaatına başlayacağımız projede klasik Bodrum mimarisini modern mimariyle birleştireceğiz ve kullanacağımız inovatif inşaat teknikleriyle 2015’in yaz aylarında tamamlayacağız.

Alt yapı yatırımlarımızla verimliliğimizi ve müşteri memnuniyetini arttıracağız

Varyap olarak geliştirdiğimiz projelerin yanı sıra proje süreçlerini kısaltacak, kaynak kullanımını verimli hale getirecek ve müşteri memnuniyetini arttıracak teknolojik alt yapı iş birliklerine imza atıyoruz. Bu kapsamda dünyanın önde gelen bilişim şirketlerinden SAP ile altyapı anlaşması imzaladık. Yapılan bu teknoloji yatırımları merkez ofis, şantiye ve satış departmanları arasında iletişim ve iş takibi süreçlerini kolaylaştıracağı gibi verimliliğimizi yüzde 10-12 oranında artıracak. Kaynakları doğru kullanan Varyap, inşaat süreçlerini bu sayede kısaltırken elde edilen bu tasarruf fiyatlarına da yansıyacak. Diğer yandan Varyap müşteri memnuniyetine yeni bir boyut ve derinlik katarak müşterilerine dokunan, onların yaşamına olumlu yansıyacak katma değerli hizmetleri de geliştiriyor.

Anadolu Yakası’nın ilk Sheraton’ı Varyap Meridian’da açılacak

Uluslararası birçok ödül alan ve ülkemizi dünya arenasında gururla temsil eden Varyap Meridian’daki konutların inşaatı tamamlandı ve 1500 konutun teslimi gerçekleştirildi. Karma projenin ofis bloğu içerisinde Ataşehir bölgesinin ihtiyacını karşılayacak bir de otel projemiz vardı. Otel bölümünün yatırımcısı olan Cevahir Holding, bunun için dünyanın en önemli otel işletmecilerinden Starwood bünyesinde yer alan Sheraton markası ile anlaştı.  Anadolu Yakası’nın ilk Sheraton oteli Varyap Meridian bünyesinde hizmete giriyor, böylelikle müşterilerimize verdiğimiz sözü yerine getirerek uluslararası finans merkezi olacak Ataşehir’de önemli bir ihtiyaca cevap veriyoruz.

Metropol İstanbul dünya gayrimenkul sektörünün takibinde

Metropol İstanbul projesindeki inşaat çalışmaları son hız ilerliyor. Proje tıpkı Varyap Meridian’da olduğu gibi uluslararası arenada yankı bulmaya devam ediyor. İstanbul Uluslararası Finans Merkezi sınırları içinde ticareti, finansı, modayı ve modern yaşamın tüm unsurlarını birleştiren en büyük özel gayrimenkul projesi olarak inşa edilen Metropol İstanbul, dünya gayrimenkul sektörüne de yeni bir soluk getirdi.

Metropol İstanbul’daki 400 mağazaya 3.200 talep var

Metropol İstanbul projesinin 200 bin metrekarelik bölümünde inşaatı devam eden AVM’deki mağazalar için çok yoğun bir talep var. Proje kapsamındaki 400 mağaza alanı için şimdiden 3.200 kiralama talebi gelmiş durumda. Birçok önemli markayı bünyesinde bulunduracak Metropol İstanbul’da Türkiye’ye ilk kez gelecek olan uluslararası önemli markalar da olacak. Metropol İstanbul’daki bu alışveriş merkezimizin açılışını ise 2015 sonu 2016 başı gibi planlıyoruz.

Meridian Park projesi Ataşehir’i yeşil ile buluşturacak

Varyap Meridian’ın hemen yakınında ticari ünitelerden oluşacak az katlı bir proje hayata geçireceğiz. 2014 yılı içerisinde detaylarını açıklayacağımız bu projenin en büyük özelliği, yüksek yapılanmanın olduğu Ataşehir’de yeşilin hakim olacağı ve Ataşehirlilerin nefes alabileceği bir şehir parkı olmasıdır.

Varyap standardını Bakırköy ve Zeytinburnu’na taşıyacağız

Varyap standardını ve anlayışını Bakırköy’e ve Zeytinburnu’na taşıyacağımız çok farklı projeler üzerinde çalışıyoruz. Bu bölgelerde artık yenilenme zamanı gelmiş konutların değer dönüşümünü gerçekleştireceğimiz çok nitelikli projeler geliştiriyoruz. Buradaki çalışmalarımız aynı zamanda kentsel dönüşüm yaklaşımı konusunda da tüm Türkiye’ye örnek olabilecek bir projeler olacak.  

Kazakistan’da proje yapmaya hazırlanıyoruz

Varyap Meridian ve Metropol İstanbul gibi uluslararası arenada adından söz ettiren projelere imza atan Varyap yurtdışından birçok ülkeden proje geliştirmesi için teklif alıyor. Gelen teklifleri titizlikle inceledik ve bunun neticesinde Kazakistan’da bir proje geliştirme aşamasına geldik. Kazakistan’ın önde gelen finans kuruluşları gayrimenkul yatırımcılarından gelen teklifleri değerlendiren şirketimiz Kazakistan projesine 2015 yılında başlamayı hedefliyor.


Paylaş:

HABERLER