Varyap, yeni projesi Varyap Elements ile Bodrum'dan dünyaya açılıyor

Gayrimenkul sektöründe imza attığı prestijli projelerle fark yaratan Varyap, Bodrum’da geliştirdiği yeni projesi Varyap Elements Yalıkavak ile ilk kez güney sahillerine açılıyor.
Varyap, yeni projesi Varyap Elements ile Bodrum'dan dünyaya açılıyor
 
Exclusive gayrimenkul zincirleri sınıfında kalıcı bir dünya markası olmayı hedefleyen Varyap, Bodrum’dan sonra yurtdışında da dünyaca ünlü popüler tatil destinasyonlarında projeler üretmeyi planlıyor. 
 
Varyap Meridian ve Metropol İstanbul gibi Türkiye’yi uluslararası arenada başarıyla temsil eden projeleri hayata geçiren Varyap, son olarak Bodrum’da geliştirdiği Varyap Elements Yalıkavak ile bu projelerden bir yenisine daha imza atıyor. 
 
İlhamını modern mimarinin en güzel örneklerini veren Kaliforniya malikanelerinden alan Varyap Elements Yalıkavak, el değmemiş doğası, lüks yaşamı, sınırsız hizmet anlayışı ve her köşesinde kendini gösteren moda duygusuyla sakinlerine ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor. Ülkemizin en önemli mimarlarından Ağahan ödüllü Emre Arolat tarafından tasarlanan proje şimdiden uluslararası ödüllerin de sahibi oldu. 2012 Cityscape Dubai Ödülleri’nde “Residential Project Award – Future” (Geleceğin Rezidans Projesi) kategorisinde büyük ödüle layık görülen Varyap Elements Yalıkavak içerisinde yer alan farklı büyüklüklerdeki 24 malikane birbirini görmeyecek şekilde konumlandırıldı. 
 
Varyap Elements Yalıkavak’taki malikaneler 460 ile 900 metrekare arasında 5 farklı tipten oluşurken projedeki fiyatlar ise 1.5 Milyon Euro ile 3.5 Milyon Euro arasında değişiyor.
 
Dünya Çapında Exclusive Gayrimenkul Markası Yaratacak
 
Varyap Elements Yalıkavak hakkında bilgi veren Varyap CEO’su Erdinç Varlıbaş: “Varyap olarak dünya çapında popüler turistik destinasyonlarda, exclusive gayrimenkul zincirleri sınıfında kalıcı bir Türk markası yaratmayı hedefliyoruz. Bunun ilk adımını ülkemizde, Akdeniz çanağının yükselişte olan en önemli destinasyonu Bodrum’da atıyoruz. Bodrum bugün dünyaca ünlü, harcama gücü yüksek seçkin ziyaretçilerin geldiği ve yılın on iki ayı canlı olan bir cazibe merkezine halinde. Türkiye’nin dünya çapında kendini kanıtlamış en değerli mimarlarından Emre Arolat ile birlikte Varyap Elements Yalıkavak ismiyle Bodrum’da fark yaratacak ve Bodrum’un popülaritesini daha da güçlendirecek bir proje geliştirdik. Kaliforniya mimarisinden esinlendiğimiz Varyap Elements Yalıkavak bulunduğu coğrafya ile bütünleşmiş 24 adet çok özel malikaneden oluşuyor. 34 dönümlük arazi üzerinde yer alan projemiz doğa ile iç içe bir konseptte, doğaya mümkün olduğunca az müdahale edecek şekilde tasarlandı. 
 
Uluslararası exclusive gayrimenkul projeleri arasında yer alacak kalıcı bir marka hedefiyle çıktığımız bu yolda, Bodrum’dan sonra Latin Amerika, Akdeniz, Hint Okyanusu, Uzak Doğu’da belirlediğimiz 4 destinasyonla ilerlemeyi planlıyoruz.  Planlar arasında Miami, Punta del Este, Cannes ve Seyşeller de bulunuyor.” dedi. 
 
Sadece Referanslı Müşteriler Ev Sahibi Olabilecek
 
Varyap Elements Yalıkavak’ta üst düzey otel hizmetlerinin tamamının verileceğini anlatan Varlıbaş, dünyada önde gelen projelerde yaygın olan, Türkiye’de ilk defa Varyap tarafından uygulanacak olan referanslı misafir uygulamasıyla, ev sahibi olmak isteyen müşterilerin sitedeki en az 2 kişinin onayını alması gerekeceğini belirtti. 
 
Varyap Elements Yalıkavak bünyesinde yer alacak profesyonel concierge ve housekeeping hizmeti yıl boyunca kesintisiz olarak sunulacak. Yalıkavak’taki Tilkicik koyuna hakim bir tepede yer alan Varyap Elements’in evlere 2 dakika mesafede özel bir tropik plajı da olacak. Dünyaca ünlü yat markalarıyla yapılan iş birliğiyle iskelede bekleyecek yatlar yalnızca Varyap Elements Yalıkavak sakinlere hizmet edecek.  
 
Varyap Elements Yalıkavak üst düzey hizmet anlayışının yanı sıra organik tarım ürünleriyle de sakinlerine doğal bir hayat sunacak. Proje arazisi içerisinde organik tarım için ayrılan özel bir alanda Bodrum’a özgü gıdalar yetiştirilecek ve Elements sakinlerine sunulacak.

Paylaş:

HABERLER