Ve Güneşli de 267 bin TL Fiyatla Bahçeli Daire

Ve Güneşli
Ve Güneşli de 267 bin TL Fiyatla Bahçeli Daire

Dikey yapılaşmanın yoğun olarak yaşandığı Güneşli bölgesinde yatay mimarisi ve bahçeli katları ile dikkat çeken Ve Güneşli projesinde, bahçeli dairelerin fiyatı 267 bin TL’den başlıyor.

Markalı konut projelerinin yeni merkez üssü Güneşli’de 32 bin metrekare alan üzerinde 8, 11, 12 katlı üç blokta 214 konut ve ticari ünitelerden meydana gelen Ve Güneşli projesinde 6 bin metre kare yeşil alana ayrıldı. 42 ila 138 metrekare aralığında 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinin yer aldığı proje, bahçeli giriş katlarının yanı sıra orta katlardaki ve teraslarındaki bahçeleri ile yeşili yeniden yaşamın içine dahil ediyor. Bahçeli dairelerin fiyatı 267 bin TL’den başlıyor.

Şehrin merkezinde bahçeli ev keyfi

Hem bahçeli katları hem daire sakinlerinin bir arada zaman geçirebileceği, çocuklarının güvenle oynayabileceği sosyal alanların yer aldığı Ve Güneşli projesi çocukluğumuzun “mahalle konforunu” da yeniden hayatımıza geri getiriyor. Gündelik ihtiyaçların karşılanabileceği alıveriş alanları, sağladığı ulaşım kolaylığı, iş merkezleri, okul ve hastanelere yakınlığı ile metropol merkezinde sakin ve konforlu bir yaşam sunuyor. Şehrin merkezinde bahçeli bir eve sahip olmaya imkan tanıyan Ve Güneşli projesi, şehrin merkezinde bahçeli bir eve sahip olmanın keyfini ve mahalle konforunu yaşatıyor. Ev algısının rezidans algısı içerisinde kaybolmayarak oturumculara sıcak ve samimi bir yaşam vaat etmesinde dolayı, özellikle İstanbul’da çalışmak durumunda olan genç profesyoneller, firma sahipleri ve  yatırımcılar projeyi tercih ediyor

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN


Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05