Ve Güneşli de 267 bin TL Fiyatla Bahçeli Daire

Ve Güneşli
Ve Güneşli de 267 bin TL Fiyatla Bahçeli Daire

Dikey yapılaşmanın yoğun olarak yaşandığı Güneşli bölgesinde yatay mimarisi ve bahçeli katları ile dikkat çeken Ve Güneşli projesinde, bahçeli dairelerin fiyatı 267 bin TL’den başlıyor.

Markalı konut projelerinin yeni merkez üssü Güneşli’de 32 bin metrekare alan üzerinde 8, 11, 12 katlı üç blokta 214 konut ve ticari ünitelerden meydana gelen Ve Güneşli projesinde 6 bin metre kare yeşil alana ayrıldı. 42 ila 138 metrekare aralığında 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinin yer aldığı proje, bahçeli giriş katlarının yanı sıra orta katlardaki ve teraslarındaki bahçeleri ile yeşili yeniden yaşamın içine dahil ediyor. Bahçeli dairelerin fiyatı 267 bin TL’den başlıyor.

Şehrin merkezinde bahçeli ev keyfi

Hem bahçeli katları hem daire sakinlerinin bir arada zaman geçirebileceği, çocuklarının güvenle oynayabileceği sosyal alanların yer aldığı Ve Güneşli projesi çocukluğumuzun “mahalle konforunu” da yeniden hayatımıza geri getiriyor. Gündelik ihtiyaçların karşılanabileceği alıveriş alanları, sağladığı ulaşım kolaylığı, iş merkezleri, okul ve hastanelere yakınlığı ile metropol merkezinde sakin ve konforlu bir yaşam sunuyor. Şehrin merkezinde bahçeli bir eve sahip olmaya imkan tanıyan Ve Güneşli projesi, şehrin merkezinde bahçeli bir eve sahip olmanın keyfini ve mahalle konforunu yaşatıyor. Ev algısının rezidans algısı içerisinde kaybolmayarak oturumculara sıcak ve samimi bir yaşam vaat etmesinde dolayı, özellikle İstanbul’da çalışmak durumunda olan genç profesyoneller, firma sahipleri ve  yatırımcılar projeyi tercih ediyor


Paylaş:

HABERLER