Via Port Houses&Suites Lansman Özel Fiyatları

Bayraktar İnşaat tarafından Kurtköy'de inşa edilen Via Port Houses&Suites projesinde bahçe dubleksleri ve house üniteleri lansmana özel fiyatlarla satışa sunuldu..
Via Port Houses&Suites Lansman Özel Fiyatları

İstanbul Anadolu Yakası’nın lüks konut projesi Via Port Houses&Suites’te bahçe dubleksleri ve house üniteleri satışa çıktı. Kendi özelinde 80 m2’ye kadar bahçesi bulunan dublekslerden ev sahibi olmak isteyenler, özel lansman fiyatlarından 01 Haziran 2012’ye kadar faydalanabilecek.

İçinde Türkiye’nin en çok ziyaretçi çeken alışveriş merkezi Via Port ve beş yıldızlı uluslar arası otel zinciri Crowne Plaza Istanbul Asia’nın da bulunduğu The World of Via Port’un son halkası olan konut projesi Via Port Houses&Suites’te bahçe dubleksleri ve house üniteleri satışa çıktı. Özellikle çocuklu ailelerin tercihi olacak bahçe dubleksleri ve house üniteleri, 01 Haziran 2012’ye kadar özel lansman fiyatlarıyla satışa sunuluyor.
 
Yüzde 80’i yeşil alan olarak planlanan ve Leed Sertifikası’nı almaya aday bir proje olan Via Port Houses&Suites’de ‘İnci’ ve ‘Zümrüt’ olarak lanse edilen bahçe dubleksleri 2+1 ve 3+1 büyüklükteki dairelerden oluşuyor. ‘Yakut’ adıyla satışa sunulan house ünitelerde daire büyüklükleri ise 3+1 olarak planlandı.
 
Hayallerinizin bahçesi...
2+1 bahçe dublekslerinin büyüklüğü 129 – 150 m2 arasında, 3+1 olan bahçe dublekslerinin büyüklüğü ise 177 – 197 m2 arasında değişiyor. Kendi özelinde 25 m2’den 80 m2’ye kadar bahçesi bulunan bu dubleks daireler özellikle çocuklu aileler için büyük avantajlar sunuyor. Bahçe dubleksleri, sakinlerini şehrin içinde doğayla buluşturuyor, çocukların yeşille iç içe büyümelerine olanak sağlıyor. Bahçe dublekslerinden ev sahibi olanlar, kendi hayallerinin bahçesine sahip olma şansını da yakalıyor.
 
Büyük blokların karşısında villa yaşantısı…
‘Yakut’ olarak adlandırılan house üniteleri ise büyük blokların karşısında villa yaşantısı sunuyor. 3 kattan oluşan house ünitelerinin her katında bir daire bulunuyor ve dairelerin m2 büyüklükleri 165 – 205 m2 arasında değişiyor. Her dairenin 25 m2’ye yakın geniş terasının olduğu ve terasında doğanın temiz havasını doyasıya içinize çekeceğiniz house üniteleri, projenin en değerli konutları olarak öne çıkıyor.
 
Bahçe dubleksleri ve house üniteleri, lansman dönemine özel, 01 Haziran 2012’ye kadar özel fiyatlarla satışa sunuluyor. Ayrıca yine 01 Haziran 2012’ye kadar uzatılan ‘peşin fiyatına 2 taksit’ kampanyasından faydalanmak mümkün. Kampanya kapsamında ödemenin yüzde 50’si şimdi, kalan kısmı ise yüzde sıfır faizle Eylül 2013’te ödeniyor.
 
Doğayla buluşturan mimari…
Bayraktar Grup’un projesi olan Via Port Houses & Suites, 26 bin metrekarelik arazi üzerinde konumlanıyor. Özel kat planlarıyla tasarlanmış olan proje 9 katlı 4 bloktan ve 3 katlı özel house ünitelerinden meydana geliyor. Toplam 617 dairenin bulunduğu proje şehrin içinde doğayla buluşturan mimarisiyle öne çıkıyor. Büyük yapay göletlerin ve süs havuzlarının görsel zenginlik kattığı Via Port Houses&Suites’te ağaçlarla kaplı yürüyüş yollarında kuş seslerini dinleyerek keyiflenmek, parklarda kitap okumak ya da açık spor komplekslerinde form tutmak mümkün.
 
Geniş sosyal imkânlar…
Projenin diğer sosyal olanakları ve hizmetleri arasında dinlenme alanları, parklar, fitness center, tenis kortu, spor sahaları, açık ve kapalı yüzme havuzu, spa merkezi, restoranlar, profesyonel sağlık danışmanlığı, ambulans hizmeti, veterinerlik, teknik destek hizmet, terzi ve lostra, kuru temizleme ve özel davet hizmeti bulunuyor. Projedeki dairelerin içlerinde ocak, fırın ile davlumbazdan oluşan ankastre set, merkezi soğutma ve ısıtma sistemleri standart olarak sunuluyor.


Paylaş:

HABERLER