Viaport Houses & Suites'de fiyatlar 190 bin liradan başlıyor!

Toplam arsa alanı 26 bin metrekare olan Viaport Houses and Suites, Bayraktar İnşaat kuruluşu olan VIA Development & Management Co. tarafından inşa ediliyor
Viaport Houses & Suites'de fiyatlar 190 bin liradan başlıyor!

617 konuttan meydana gelen Viaport Houses and Suites, 2013 yılının Aralık ayında tamamlanarak sahiplerine teslim edilecek. 9 katlı 4 blok halinde yükselen Viaport Houses and Suites'te 1+1'ler 59-106 metrekare, 2+1'ler 84-133 metrekare ve 3+1'ler 161-205 metrekare olarak tasarlandı.
 
Viaport Houses and Suites'de konut fiyatları 190 bin liradan başlangıç gösteriyor. Viaport Houses and Suites projesinden yüzde 1 peşinat ile ev sahibi olmak mümkün.
 
Viaport Houses and Suites'in sosyal donatıları arasında; fitness center, tenis kortu, spor sahaları, açık-kapalı yüzme havuzu, teknik dester hizmet, terzi ve lostra, spa merkezi, restoranlar, kuru temizleme ve ambulans hizmeti gibi pek çok seçenek sunuluyor.
 
Toplam arsa alanı 26 bin metrekare olan Viaport Houses and Suites, Bayraktar İnşaat kuruluşu olan VIA Development & Management Co. tarafından inşa ediliyor.
 
Kurtköy'de konumlandırılan Viaport Houses and Suites, havalimanına, büyük şirket merkezlerine ve büyük üniversite kampüslerine yakınlığıyla dikkat çekiyor.


Paylaş:

HABERLER