Villa parası ödemeden villa konforu

Sancaktepe'de gerçekleştirilen "Rings İstanbul" projesi üç ayrı bölümden oluşuyor. Daireler 5 yıl vade ve sıfır faiz ile satışa sunuluyor.
Villa parası ödemeden villa konforu

Dikey alanda villa konforu, küçük metrekareler içine tıkılıp kalmayacağınız büyük yaşam alanları, dairelerde kendinize ait kat bahçeleri, 1+1 olmasına rağmen +1 oda hediyesi ile 2+1'e dönüşen evler, daireniz dışında istediğiniz gibi kullanabilmeniz için sunulan geniş depolama alanları, Türkiye'nin en kapsamlı sosyal tesisleri, 7/24 rezidans hizmeti, evinizin yanı başında AVM, birbirini görmeyen cephelere sahip daireler, farklı seçeneklerle, yüzde 75'i yemyeşil olan Anadolu'nun en iddialı konut projesi...

 

Selin Yapı, "Rings İstanbul" projesini Sancaktepe'de gerçekleştirdi. Toplamda bin 500 konut, AVM ve sosyal tesisi olan proje, "dikey alanda müstakil yaşam" konsepti ile hizmete sunuluyor.

Hiçbiri diğerinin cam ve kapısını görmeyen, 360 derece güneş ve hava alan, farklı asansörlerle çıkılan daireler, ses ve ısı yatılımı ile de konfor ve rahatlığın kapılarını aralıyor.

1. ETAP MAYIS 2013'TE TESLİM EDİLİYOR
İnşaatına 2011 yılında başlanan, ilk etabının 2013 yılında bitmesi planlanan proje, Sultanbeyli çıkışı ile TEM'e 800 metrelik bir yolla bağlanıyor.

238 bin metrekare yani yaklaşık 30 futbol sahası büyüklüğe sahip projenin yüzde 75'i yeşil alandan oluşuyor. Fiber optik kablo döşenerek son teknolojilerle donatılan tüm dairelerin, hem katta hem de bodrumda olmak üzere iki ayrı depo alanı bulunuyor.

 

VİLLA PARASI ÖDEMEDEN VİLLA KONFORUNDA YAŞAM
"Sıra evli sokak", "villa" ve "rezidans" gibi farklı alternatifli yaşam biçimleri, farklı metrekarelerle herkesin beğenisine özel sunuluyor.

Projenin ilk etabı, Fiesta, Siesta ve Vista olmak üzere üç ayrı bölümden oluşuyor.

İSTANBUL FİESTA EVLERİ
AVM ve rezidans dairelerin bir arada yer aldığı Rings "İstanbul Fiesta Evleri", villa konforundaki geniş yaşam alanları ile ferah bir hayatın önünü açıyor. 1+1 dairelerde dahi büyük yaşam alanları sunuluyor ve villa parası ödemeden villa konforu vaat ediliyor.

Fiesta Evlerinde teraslar ve kat bahçeleri, en az evinizin içi kadar büyük bir de bahçeye sahip olmanızı sağlarken; lüks villa konforunu, üstelik 7/24 rezidans hizmetiyle bir araya getiriyor.

 

İSTANBUL SİESTA EVLERİ
Rings İstanbul'a ismini veren halka şeklindeki altı mahalleden oluşan "Rings İstanbul Siesta Evleri", daha sakin ve keyifli bir yaşam isteyenlerin tercihi olacak. Siesta Evleri, 6, 7 ve 8 katlı binalardan oluşuyor. Karşılıklı binalar arası mesafenin ortalama 30 mt olduğu, 24 blok ve 441 dairenin yer aldığı Siesta Evleri'nde ayrıca müstakil bahçeli bahçe dubleksleri ile çatı dubleks alternatifleri de sunuluyor. Projede; süs havuzu, çocuk oyun parkları, spor ve rekreasyon alanları bulunuyor.

İSTANBUL VİSTA EVLERİ
Konforlu ve hareketli bir hayat sürmek isteyenler için tasarlanan "Rings İstanbul Vista Evleri"nde 5 kattan oluşan üç ayrı blokta toplam 58 daire bulunuyor. Koru ve havuz manzarasına sahip Vista Evleri 1+1'den 4+1'e kadar farklı yaşam seçeneklerine sahip. 1+1 daire satın alanlara, dairenin dışında 13 m2'lik içinde banyo da bulunan ayrı bir odanın hediye edildiği Vista Evleri'nde böylece 1+1 parası ödeyip 2+1 büyüklüğünde bir daireye kavuşulmuş oluyor. İçi gibi dışı da oldukça iddialı olan Vista Evleri, 21 kişilik özel cep sineması, fitness salonu, kafe ve dükkanlarıyla canlı bir sosyal hayatın kapılarını aralıyor.
 
Genişlik kavramını sadece daireleri ile sınırlı tutmayan Rings İstanbul, sekiz futbol sahası büyüklüğündeki Türkiye'nin en kapsamlı sosyal tesisleri ve Rings AVM ile ferah bir yaşamın kapılarını aralıyor. Fitness, sauna, SPA, açık ve kapalı havuzlar, futbol, basketbol, mini golf, içinde ne ararsanız bulabileceğiniz sosyal tesisler, Türkiye'nin en kapsamlı örneği olma özelliğini taşıyor.   

Rings İstanbul'a gelenler 1+1'lerden 5+2 dubleks seçeneklerine kadar villa konforuna sahip büyük daireleri 5 yıl vade ve sıfır faiz ile satışa sunuluyor.


Paylaş:

HABERLER