WEST WALL : YAT FUARINDA MARİNALI VİLLA !

Olağanüstü, panaromik ve kesintisiz deniz manzarası, projeye özel marinasıyla gerçek ayrıcalıklar ve eşsiz konfor sunan West Wall Marina Villaları, 15 Şubat Cumartesi günü açılacak olan CNR Avrasya Boat Show’da, dolar cinsinden 1.99’luk sabit kur üzerinden belirlenen avantajlı fiyatlarla satışa sunuluyor.
WEST WALL : YAT FUARINDA MARİNALI VİLLA !

Konumu ve donatılarıyla A+ ve eşsiz bir yaşam alanı sunarak büyük beğeni toplayan, İstanbul’un en hızlı değer kazanan bölgelerinden Beylikdüzü’nde, Batı Duvarı İnşaat tarafından inşa edilen West Wall Marina Villaları; 62.000 metrekare arsa üzerinde, 353 m2 ile 815 m2 arasında boyutlara sahip ve 500 ile 1.000 m2 arasında müstakil kullanımlı bahçeleri bulunan 7 farklı tipte 64 villadan oluşan modern ötesi bir kompleks.

BU VİLLALARDA ÖZEL MARİNA BİLE VAR!

100.000 ziyaretçi öngörüsüyle, 15-23 Şubat tarihleri arasında, CNR Expo Yeşilköy’de düzenlenen ve karada yapılan dünyanın en büyük 2. tekne ve yat fuarı olan, 7. Avrasya Boat Show’a katılan dünyaca ünlü markaların içinde yer alan WEST WALL MARİNA VİLLALARI; geniş özel bahçeleri ve özel kapalı otoparklarının yanı sıra, villa sahiplerine 5 yıl boyunca ücretsiz sunulacak olan yat marinası tesisleri ve hizmetleriyle de; çok farklı, çok kapsamlı bir konfor vaad ediyor.

160.000 m2’si karada, 162.000 m2’si ise deniz alanında bulunan yat marinası, restoranları, kafeleri  ve spor alanlarıyla da West Wall Marina sakinlerine özel hizmet verecek.

11.00-20.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek dünyaca ünlü fuarda, 110 m2’lik mağazasıyla yer alacak olan WEST WALL MARİNA VİLLALARI’nda, 800 tekneye hizmet verebilecek kapasiteye sahip eşsiz marinadan başka; genel ve özel yüzme havuzları, çocuk parkları, spor alanları, alışveriş noktaları, villalara özel plaj, yat kulübü ve yelken okulu da yer alıyor. 

HER YERE YAKIN, KARMAŞAYA UZAK!

Deniz kenarında, güvenlikli bir site içerisinde müstakil ve muhteşem bir villa yaşamı sunan West Wall Marina Villaları’ndan, E5 ve TEM Otoyolu’na ulaşmak son derece kolay. West Wall Marina Villaları, Atatürk Havalimanı’na 17 km, İDO İskeleleri’ne 7 km, Taksim’e 30 km, Levent’e ise 32 km mesafede bulunuyor.

Keyifli ve estetik yaşam alanları oluşturmak amacıyla, inşaat sektöründeki deneyimini West Wall Marina Villaları’na taşıyan ve önümüzdeki dönemde de inşaat sektöründeki yatırımlarına ağırlık vermeyi planlayan Batı Duvarı İnşaat; tamamı hemen teslim olarak alıcılara sunulan 7 farklı tipteki 64 villadan oluşan projesini, sabit kur üzerinden hesaplanan avantajlı fiyatlarla Yat Fuarı’nda satışa sunuyor.

Bugüne dek yüklenici firma olarak birçok inşaat projesini hayata geçiren ve konutlar, ofisler ve ticari alanlar inşa eden Batı Duvarı İnşaat, uzun yıllardır faaliyet gösterdiği tekstil sektöründe de aktif ve öncü bir rol oynuyor.


Paylaş:

HABERLER