Windowist Tower’dan TAV Passport’lulara İmkanlar!

İş dünyasının profesyonel çözüm ortağı Windowist Tower, sunduğu ayrıcalıklı hizmetlere bir yenisini daha ekliyor ve TAV Passport üyelerine benzersiz avantajlar sağlıyor.
Windowist Tower’dan TAV Passport’lulara İmkanlar!

 

Birbirinden farklı profesyonel hizmetleri ile geleceğine önem veren şirketler için benzersiz bir konsept sunan Windowist Tower, TAV Passport ile şirketlere yepyeni olanaklar sunuyor. Seyahat eden kişilere, yolculukları esnasında hız ve konforu bir arada sunabilmek için oluşturulan TAV Passport üyelik programı kapsamında ayrıcalıklar dünyasına katılan Windowist Tower, sektör profesyonellerine yüksek standartta hizmet ve prestij sunmaya devam ediyor. 

Windowist Tower, TAV Passport işbirliği kapsamında iş ve yaşam alanlarına dokunan tüm noktalarda TAV Passport Üyelerine avantajlı teklifler sunuyor. Ofis kiralamalarından Icebarist Club&Lounge özel mekan kiralamalarına, konferans ve iş merkezi kiralamalarından Artnext İstanbul Çağdaş Sanat Alanı sanat eserleri satışlarına, video konferans hizmetlerinden Heliport kullanım bedeline kadar birçok alanda %30’un üzerinde indirimler Windowist Tower’da TAV Passport Üyelerini bekliyor.

İhtiyaçlarınıza göre alternatif çözümler sunan Windowist Tower, şehrin profesyonel imajına değer katmaya devam ediyor…

Windowist Tower Hakkında

Windowist Tower Konferans ve İş Merkezi; seminer, organizasyon ve toplantılar için özel tasarlanmıştır. Ayrılabilir duvarlar aracılığıyla 10 kişiden 200 kişiye kadar misafir ağırlayabilmektedir. Gün ışığı alan, en modern teknoloji ile donatılmış, şık ve konforlu, esnek zamanlı kiralama seçenekleriyle, tüm ihtiyaçlara uygun olarak hizmet vermektedir. Toplantı ihtiyaçlarına göre alternatif çözümler sunan bina, 1 saat veya daha uzun süreli kiralama seçenekleri ile de fark yaratmaktadır. Hareketli duvarlar sayesinde aynı anda birkaç toplantının gerçekleştirilebildiği akıllı binada, duvarların ses geçirmez özelliği, fuaye alanları, toplantı aralarındaki kahve molaları için sunulan teras opsiyonu, daha exclusive toplantılar için sabit bir boardroom olması, bütün salonlarda yerleşik olarak projeksiyon ve projeksiyon perdesinin olması gibi hizmetler ve son teknolojiyi kullanarak sürekli yenilikçi hizmetler yaratması sunduğu imkanlar arasında yer almaktadır.

İş merkezlerinin bulunduğu lokasyonda konumlanmış olması dolayısıyla; toplu taşıma alternatifleri, metroya doğrudan erişim, vale parking hizmetleri ve çatıda Heliport hizmetleri ile kolay erişilebilir bir noktadadır. Toplantılarınız süresince ikramlarınız, tercihleriniz doğrultusunda bünyemizdeki Catering Departmanı tarafından sağlanır. Windowist çatısı altında bulunan Gezi İstanbul Maslak, Bistro ve Patisserie yerel ve dünya mutfaklarından seçmeler sunmaktadır. Açık alan ve teraslar gibi misafirlerinin iyi vakit geçirebileceği deneyimler sunmaktadır.

Windowist Tower, iş dünyasının İstanbul’daki penceresi oluyor ve dünyanın en uğrak ticaret merkezlerinden biri olan şehrin profesyonel imajına değer katıyor. Yenilikçi anlayışını araştırma ve geliştirme ile besleyen Windowist Tower, 21. yüzyılın gerektirdiği duruşunu sunduğu konferans ve toplantı salonları ile de gösteriyor. Windowist Tower sunduğu yüksek standarttaki hizmetleri ile prestiji ve özgürlüğü bir arada sunuyor.

Windowist Tower

Eski Büyükdere Cad. No: 26 Maslak İstanbul

+90 212 214 70 00

Metro: İTÜ Ayazağa, Windowist Tower Çıkışı

www.windowist.com
[email protected]


Paylaş:

HABERLER