Work Square 155 Bin TL'den Başlayan fiyatlarla...

Work-Square projesindeki 1+1 ve 2+1 daireler özellikle yatırımcılardan yoğun ilgi görüyor.
Work Square 155 Bin TL'den Başlayan fiyatlarla...

MVK Yapı tarafından Kurtköy’de yapımına devam edilen Work-Square projesinde, 1+1 ve 2+1 daireler yatırımcılardan yoğun ilgi görüyor.
225 adet daire, 40 adet mağaza ve 150 odalı bir otelden oluşan Work-Square projesindeki 1+1 ve 2+1 daireler özellikle yatırımcılardan yoğun ilgi görüyor.

Kurtköy’de Sabiha Gökçen Havalimanı kavşağında yer alan ve 2014 yılı sonunda teslim edilmesi planlanan projede, 155.000.-TL’den başlayan fiyatlarla satışına devam edilen dairelerin şu ana kadar yaklaşık % 40’ı satıldı. Devam eden kampanya ile 60 aya kadar vade farkı olmaksızın taksit imkanı sunan MVK YAPI, daire sahibi olmayı daha da kolaylaştırıyor.

1+1 ve 2+1 dairelere olan talebin devam ettiğini söyleyen MVK YAPI Yönetim Kurulu Üyesi Ertürk Mavuk, “Küçük metrekareli daireler, fiyatlarının daha kolay ulaşılabilir olması ve kiralama talebinin daha yüksek olması nedeniyle yatırım amaçlı alıcılarından ilgi görüyor. Bu tip konutlara her zaman daha kolay alıcı veya kiracı bulunabileceğinin altını çizen Mavuk, “İstanbul’un gelişmekte olan bölgelerinde yapılan projelerde küçük dairelerin yatırımcılarına her zaman daha çok kazandıracağını düşünüyorum” dedi.


Paylaş:

HABERLER