Yalçıntepe Group Bahçeşehir Maximoon 'da cazip fiyatlar

İstanbul'un yeni trendi Bahçeşehir’ de konut sahibi olmak hayal değil. 107.000 den başlayan fiyatlarla kazanmaya başlayın…
Yalçıntepe Group Bahçeşehir Maximoon 'da cazip fiyatlar
Maximoon evlerinde yer almak isteyenlere en uygun ödeme koşullarını da sunan Yalçıntepe goup  en özel ödeme seçenekleriyle ev sahibi olmak isteyen kesimlere ve yatırımcılara büyük kolaylık sağlıyor.
 
Yalçıntepe Group  proje tasarımından malzeme seçimine, yapı detaylarından kalifiye işçiliğe kadar her ayrıntısını titizlikle planladığı yeni projesi Maximoon evleri’ nde, teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak prestijli bir yaşam ve iş merkezine imza atıyor. 
 
Toplam 1.332 daire ve  93 mağazadan oluşan Maximoon Konutları'nda daire tipleri stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 şeklinde tasarlandı.
 
Maximoon projesi 33 bin metrekarelik alan üzerinde inşa ediliyor. Yalçıntepe Group güvencesiyle hayata geçirilen Maximoon 8 blok şeklinde İstanbul Avrupa yakası Bahçeşehir'de konumlanıyor.
 
Bahçeşehir Maximoon Konutları'ndan sıfır faizle daire sahibi olmak mümkün. Maximoon Evleri'nde daire teslimleri 2014 Aralık'ta gerçekleşecek. 
 
Maximoon Bahçeşehir'de daire fiyatları 107 bin TL'den başlayarak 472 bin TL'ye kadar yükseliyor.
 
Bahçeşehir Maximoon projesinin sosyal olanakları arasında  tenis kortu, basketbol sahası, bisiklet parkuru, koşu ve yürüyüş yolu, açık ve kapalı yüzme havuzu ile fitness center yer alıyor.

Paylaş:

HABERLER