Yeni İstanbul Anadolu Yakası'nı Uçuracak

Emaar Türkiye tarafından Çamlıca- Libadiye'de hayata geçirilecek olan Yeni İstanbul projesi 2013'te tamamlanacak
Yeni İstanbul Anadolu Yakası'nı Uçuracak

Gayrimenkul sektörünün lider şirketlerinden biri olan Emaar Türkiye tarafından Çamlıca- Libadiye'de hayata geçirilecek olan Yeni İstanbul projesi 137 bin 500 metrekare kiralanabilir alana sahip. 2013 yılında tamamlanması öngörülen Yeni İstanbul'da 190 adet otel odası yer alacak.

Libadiye'de 66 bin metrekare arsa üzerine inşa edilecek olan Yeni İstanbul projesinde 1.000 konut yer alacak.

Konut, alışveriş merkezi, otel, ofis ve rezidanslardan meydana gelen Yeni İstanbul, 1+0, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 4,5+1 konut seçeneklerine sahip. 50 metrekare ile 450 metrekare arasında değişen konutların yer aldığı proje 430 milyon dolar yatırım bedeli ile gerçekleştirilecek.

Emaar Türkiye, Yeni İstanbul Projesi ile ilgili şunları söylüyor; “Projemizin yapıldığı alan İstanbul’un en değerli bölgelerinden birisidir. Biz Emaar Türkiye olarak Anadolu Yakası’nın yakın zamanda Avrupa Yakası’nı yakalayıp geçeceğine inanıyoruz. Şu anda yapılmakta olan ve planlanan yatırımlar da bunun en büyük göstergesi. Yeni projemizin mimari planları ve detayları üzerinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Buna paralel olarak da müşterilerimize sunacağımız malzeme seçimleri ve satınalmaları Satış Ofisi içerisinde yer alan model daireler nezdinde tamamlıyoruz. Şu aşamada kesin fiyatlama tam olarak netleşmemekle beraber size benzer projelerle kıyaslandığında Avrupa yakasına göre daha düşük fiyatla çıkacağımızı ve Anadolu Yakası’nın en iddialı projelerinden biri olacağını söyleyebiliriz.”


Notice: Undefined index: Dosya in /home/yp/public_html/funcs/projeForm.php on line 29

Paylaş:

HABERLER