Yeni Projeler, Asansör İstanbul Fuarında...

İstikrarlı büyümesini devam ettiren Asansör İstanbul fuarında; bu yıl Salon 4’ün de ilave edilmesiyle, toplam 6 salonda 26 ülkeden 390 firma ürün ve hizmetlerini sergiliyor. Fuar 4 – 7 Nisan tarihlerinde tüm ziyaretçilere açık olacak.
Yeni Projeler, Asansör İstanbul Fuarında...

Asansör İstanbul 2013 Fuarı kapılarını 4 Nisan’da açıyor.

İstikrarlı büyümesini devam ettiren Asansör İstanbul fuarında; bu yıl Salon 4’ün de ilave edilmesiyle, toplam 6 salonda 26 ülkeden 390 firma ürün ve hizmetlerini sergiliyor. Fuar 4 – 7 Nisan tarihlerinde tüm ziyaretçilere açık olacak.

Asansör İstanbul 2013, 13.Uluslararası Asansör Fuarı’nın açılış seremonisi 4 Nisan saat 11:00’de fuar alanındaki 4-5 ve 6 numaralı salonların fuayesinde yapılacak. Açılışa; T.C.Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı yetkilileri, AYSAD Yönetim Kurulu, birçok sektörel dernek ve birliklerin temsilcileri, Asansör İstanbul 2013 fuar katılımcısı firmaların yöneticileri, yurtiçi ve yurtdışı basın temsilcileri ve ELA (European Lift Association) Genel Kurul delegelerinin katılımı bekleniyor. Bu yıl ilk kez Türkiye’de gerçekleştirilen Genel Kurul için İstanbul’da bulunan ELA delegelerinden, yaklaşık 50 kişilik bir grup açılış seremonisinde yer alacaklar.

Konferans Programı bu fuarda da katılanlara bilginin anahtarını sunuyor.

Gelenekselleşen ve fuarı aynı zamanda bir “zirve” haline getiren konferanslarda, bu fuarda da sektör için önemli isimlerin sunumları var. VDMA’dan Ebru Gemici “Asansör ve Yürüyen Merdivenlerde Endüstriyel İstatistikler”i paylaşacak. AYSAD İletişim Komitesi Başkanı Selçuk Dikmen’in moderatörlüğünde; Jean Luc Detavernier ve Luc Rivet “Avrupa’da SNEL Uygulamaları”nı değerlendirecek. “Almanya’da EN 81 + A3 Uygulamaları” Wittur’dan Wolfgang Adldinger tarafından anlatılacak.

AYSAD Başkanı Sefa Targıt moderatörlüğünde ise  sektörün güncel konusu olan “Asansör Yıllık Kontrolleri” konusunda tüm paydaşların görüşleri sunulacak. Oturuma; T.C.Bilim Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Sanayi Genel Müdürlüğü’nden Zühtü Bakır, TMMOB MMO’dan Halim Akışın, TSE’den İlknur Kılıç, Szutest’den Erman Balcı, AYSAD’dan Aziz Bilge ve Fuat Durdağ katılacaklar.

İnşaat sektöründen büyük yatırımcılar Asansör İstanbul Fuarını ziyarete hazırlanıyor.

Asansör İstanbul Fuarı yalnızca asansör komponent üreticileri ile montaj, taahhüt ve bakım firmalarının değil; inşaat sektöründeki büyük yatırımcılar ve mimarların da ilgi odağında. Bir yandan AVM inşaatları artarak devam ederken, öte yandan kentsel dönüşüm projeleri gündemde. Yeni yapılaşmaların ortak özelliği “yüksek binalar” olması. İnşaat sektöründeki büyük yatırımcılar; daha güvenli ve daha konforlu binalar inşa etmek için seçecekleri asansörlerin özelliklerine karar vermek üzere Asansör İstanbul fuarını ziyaret etmeye hazırlanıyorlar.

Bozkurt: “Ziyaretçilerimizin bu fuara en az 3 gün ayırmalarını öneriyoruz”

Tüm işaretlerin, asansör sektörünün önümüzdeki en yıllar boyunca hem iç pazarda hem de ihracat pazarlarında büyümeye devam edeceğini gösterdiğini söyleyen Asansör İstanbul Fuarı Proje Müdürü Seda Bozkurt, fuar ziyaretçilerine 4-7 Nisan 2013 tarihlerinde düzenlenen fuara tüm katılımcılar ile tanışabilmek için en az 3 gün ayırmalarını önerdi.


Paylaş:

HABERLER