Yeşil Kuşak Evleri fiyatlarda Kampanya

Yeşil Kuşak Evleri'nde 60 ay 0,82 faiz oranıyla daire sahibi olmak mümkün.
Yeşil Kuşak Evleri fiyatlarda Kampanya
 
İzmir’in en gözde ilçelerinden Gaziemir’de, İlçe merkezine yürüme mesafesinde, çevresi açık, yeşil doğa manzaralı,bahçesinde çocuk oyun alanlarının olduğu, açık ve kapalı otoparklarının yapılacağı Yeşil Kuşak Evleri’nde, sakin, güvenli, huzurlu ve doğayla iç içe bir yaşam sizi bekliyor.
  
Etkileyici tasarımı, yüksek deprem teknolojisi ve 1. Sınıf yapı ve dekorasyon malzemeleri ile avantajlı bir yaşam tarzına uygun inşa edilen Yeşil Kuşak Evleri, 5 bloktan oluşuyor.
 
Toplam 82 daireli, 4+1, 3+1 ve 2+1 daire seçenekleri, doğalgazlı yerden ısıtma sistemi, mantolamalı yüksek ısı yalıtımı ve ileri teknoloji farkıyla, dinlenme alanları, Fitness salonları ve saunalarıylazinde kalacağınız, peyzaj ve çevre düzenlemeleri ile yeşil bir doğa içinde yaşama konforunu sizlere sunuyor.
 
Yeşil Kuşak Evleri -Gaziemir projesinde 60 ay – 0,82 oranıyla konut kredisi kullanma imkanı, 120 aya varan vadelerle ödeme ve avantajlı nakit ödeme fırsatlarıyla satışlar devam ediyor..
 
Siz de Yeşilkuşak Evleri’nin seçkin birer sakini olabilir ve ayrıcalıklarını yaşayabilirsiniz. Çünkü;Yeşilkuşak Evleri, Sistem Grup İnşaat Ltd. Şti.’nin yüksek standartları ile ihtiyaçlarınızdan daha fazlasında bir yaşam vaadediyor.

Paylaş:

HABERLER