Yeşildağ İnşaat Mari Rezidans 'ta Son 45 Daire

Mari Rezidans'tan 2014 yılsonu teslim son 45 daire
Yeşildağ İnşaat Mari Rezidans 'ta Son 45 Daire
Yeşildağ İnşaat tarafından Kağıthane bölgesinde hayata geçirilen Mari Rezidans Projesi'nde satışa sunulan 137 daireden 92'si sahiplerini buldu. 2014 yılsonunda anahtar teslimi yapılacak proje, sosyal donatıları ve sunduğu yaşam alanlarıyla otel konforunda bir yaşamın kapılarını açıyor.
 
Yeşildağ İnşaat'ın kentsel dönüşüm kapsamında başlattığı İstanbul'da ilk ada bazında proje olan Mari Rezidans, Kağıthane bölgesinin çarpık kentleşme yüzünü değiştirerek modern ve yaşaması kolay bir yer haline getiriyor. Atatürk Havalimanı'na 14 kilometre, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 7 kilometre, Çağlayan Adliye Sarayı'na 1 kilometre, Perpa İş Merkezi'ne 250 metre, Memorial Hastanesi'ne 1 kilometre mesafede bulunan Mari Rezidans Projesi merkezi lokasyonlara yakınlığıyla dikkat çekiyor.
 
Yüzde 25'i yabancı müşterilere satılan Mari Rezidans Projesi sunduğu ödeme kolaylıklarıyla yatırım yapmak isteyenlerin en önemli tercihi. Mari Rezidans içinde yer alan oyun parkı, çocuk oyun odası, çok amaçlı toplantı ve sinema salonu, yetişkin hobi odaları, fitness, hamam, sauna ve çatıda yer alan seyir terası, açık ve kapalı otopark ile konfor sağlayarak 2 yıl gibi kısa vadede yatırımcısına yüksek bir getiri vadediyor.

Paylaş:

HABERLER