Yıldırım Kule İle “İŞE” Bakış Açınız Değişecek

Konya yolunda hayata geçen Ankara’nın prestijli projesi Yıldırım Kule, çalışma hayatınıza yeni bir soluk getiriyor.
Yıldırım Kule İle “İŞE” Bakış Açınız Değişecek

Merkezi lokasyonu, yaşam standardınızı yükselten marka karması ile işi keyfe dönüştüren proje, yürüttüğü son kampanyası ile de yüzünüzü güldürecek.

Özgün tasarımı ve modern mimarisi ile fark yaratan, kullandığı birinci sınıf teknolojik ürünler ile kaliteli bir çalışma hayatının kapılarını aralayan Yıldırım Kule, Başkent iş hayatına yeni bir anlayış getiriyor. Ofis sahiplerinin yerlerini almaya başladığını anlatan Yıldırım Grup Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Yıldırım “130 metre yüksekliğinde, farklı m2 ofis, cadde mağaza ve cadde dükkân alternatifleriyle, her kesimin dikkatini çeken kulemizde artık sona gelmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Havalandırma sistemi, güvenlik, otopark sayısı, kat yüksekliği, oksijen alanları, konum, sanat galerisi ve toplantı salonları farklılık yaratan bütünlüklerimizin yanı sıra sunmuş olduğumuz marka karmamız ile de sosyal yaşam alanlarının kapılarını aralamaya hazırlanıyoruz. Artık projemizde son aşamaya geldik. Kalan son 18 ofisimizi başlattığımız kampanyamız ile yeni sahiplerine teslim ettikten sonra yeni projemiz için kollarımızı sıvayacağız” ifadelerini kullandı.

Dünya Markaları Yıldırım Kule’de

Marka karmasıyla da fark yaratacak olan Yıldırım Kule’nin mağaza ve dükkânlarının da sınırlı olduğunu anımsatan Zafer Yıldırım “Konya yolu cepheli 13 Cadde mağaza ve Gökkuşağı Cadde cepheli 12 dükkân ile kaliteli hizmet ve sosyal yaşamın anahtarını sunuyoruz. Volvo, Autowax, Cepax, SshangYoung Boran Otomotiv gibi prestijli ve güvenilir firmalar ile anlaştık. SshangYoung Boran Otomotiv, Autowax, Cepax, Volvo kapılarını açtı. Son olarak ise; dünya genelinde en yaygın büyüme ağına sahip, 65 ülkede 21.000'nin üzerinde mağazası olan ABD’li kahve zinciri şirketi Starbucks ile anlaşma sağladık. Gökkuşağı cadde cepheli dükkânlarımız için bir marketler zinciri ve bir de kuru temizleme firması ile görüşüyoruz. Sınırlı sayıda dükkânımız ve mağazamız kaldı. Anlaşma sağlayacağımız firmaları seçerken kaliteli hizmet noktasından ödün vermiyoruz” dedi.

Bahar kampanyası ile Eylül’e hazırsınız

Mart, Nisan, Mayıs ayı boyunca yürütecekleri son kampanyanın detaylarını da paylaşan Zafer Yıldırım sözlerine şunları ekledi: 2017 senesinin son çeyreğinde yürütmüş olduğumuz yüzde 18’lik KDV’niz bizden kampanyası ile aldığımız pozitif dönüşlerin sonucunda, yeni bir kampanya ile bu olumlu süreci devam ettirme niyetindeyiz. Kalan son 18 ofisimizi yürüteceğimiz kampanya dâhilinde yeni sahipleri ile buluşturmayı amaçlıyoruz. %18 peşin, 0 faiz, 18 ay vade kampanyası ile baharı güzel karşılayacağız. Kampanyamız Mart, Nisan, Mayıs ayı boyunca devam edecek.”

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN


Paylaş:

Haberler
Reklam

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2019-03-11 15:48