Yorum İstanbul'da "Her Şey 0" Kampanyası!

Ekim ayı süresince “ Bizde Her Şey Sıfır” kampanyasıyla Yorum İstanbul’dan daire satın alanlar, Mudo ve Teknosa hediye çekleri ile keyifle evlerini döşeyecekler.
Yorum İstanbul'da "Her Şey 0" Kampanyası!

Yorum İnşaat ve Turkmall ortak girişimiyle hayata geçirilen Yorum İstanbul Evleri, “Bizde Her şey Sıfır “ kampanyası ile ev sahibi olmanın ötesinde fırsatlar sunuyor. Evlerini keyifle döşemek isteyenlere, Mudo’dan ve Teknosa’dan hediye çeki veren Yorum İstanbul, sunduğu uygun ödeme koşullarıyla da daire sahibi olmayı kolaylaştırıyor.

“Bizde Her Şey Sıfır” kampanyası ile Ekim 2011 sonuna kadar Yorum İstanbul’dan, 2+1 daire satın alanlar, Mudo Concep’ten 10.000 TL Teknosa’dan 5.000 TL, 1+1 daire satın alanlar ise Mudo’dan 5.000 TL Teknosa’dan 5.000 TL’lik hediye çekinin sahibi olacak. Yorum İstanbul’da yaşam Ekim 2011’de başlarken daire sahibi olmak isteyenlere peşinatı 12 ay öteleme avantajı sunuluyor.
 
İstanbul’un tam merkezi
 
16.500 metrekare yeşil alanı bulunan Yorum İstanbul’da, açık ve kapalı yüzme havuzları, fitness merkezi, tenis kortları, Concierge hizmetleri, 24 saat güvenlik ve teknik destek hizmetleri yer almaktadır. İki dakikalık yürüme mesafesinde bulunan metro istasyonu ile TEM ve E5 bağlantı yollarının sağladığı kolay ulaşım avantajlarının yanı sıra, İstanbul’un en can alıcı noktaları olan, Atatürk Havalimanı’na 9 km., Yenikapı İskelesine 7 km., FSM Köprüsü, Maslak, İkitelli Olimpiyat Stadına 11 km., Taksim’e 8 km. ve Eminönü’ne 7 km. mesafede bulunan Yorum İstanbul, tam şehrin kalbinde yer alıyor.
 
Yorum İstanbul’un diğer bir farkı ise Avrupa’nın en büyük akvaryumu, kafe ve restoranlar, buz müzesi, çocuk eğlence alanları ile yüzlerce markanın bulunduğu mağazalara ve sinema salonlarına kadar pek çok seçenekleri içinde barındıran Forum İstanbul’un hemen yanı başında olması.

Proje detayları için lütfen tıklayın


Paylaş:

HABERLER