FERA GRUP

Mehmetçik Sokak No:16/2 Bahçelievler / İstanbul
İnşaat yapmak, sadece yeni projeler değil, yeni yaşamlar tasarlamaktır.
 
FERA GRUP, Türkiye’nin önemli sanayi kuruluşlarından olan Şimşek Bisküvi, 40 yıllık inşaat tecrübesi olan Gül İnşaat ve Esse Yapı ortaklığı tarafından geliştirildi. İnşaatın, proje üretiminin neredeyse içinde doğan, bilginin yanına deneyimi, yatırımın yanına vizyonu, aklın yanına duyguları koyabilen üç mimar tarafından tasarlandı. 
 
Onları bir araya getiren temel felsefe ‘Sadece Yeni Projeler Değil, Yeni Yaşamlar da Üretebilmeliyiz’ felsefesiydi. Yani kullanacakları malzeme beton, demir, ahşap vs. değildi. Kullanacakları temel malzeme insanın ihtiyaçları, duyguları ve geleceğiydi. İnsanlara kendi standartlarını da aşacak, belki de hiç düşünmeyecekleri yaşam olanakları sağlamaktı.
 
FERA GRUP, bu anlayışla büyüme odaklı stratejileri hayata geçirmeye başladı.
 
FERA GRUP, bugüne kadar yaptığı projeler ve müşteri memnuniyeti sayesinde kısa zamanda isminden söz ettirdi.
 
FERA GRUP, yenilikçi, genç ve öncü projeler ve vizyoner bakış açısı ile yoluna devam etmektedir.
 
FERA GRUP, bundan sonrada İstanbul’un kıymetli bölgelerinde yatırımlarını sürdürecek ve hayata değer katan projeler üretmeye devam edecektir.

Firmanın Projeleri


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercominsaat-firmasifera-grup): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/firma.php on line 246

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 247

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 248