İSMAİL DEMİRTAŞ BETON

Yunus Mahallesi süreyyapaşa caddesi no:38 / 186 Park 34 rezidans KARTAL / İSTANBUL

İsmail Demirtaş Beton 2006 Yılında İstanbul / Kurtköy’de kurulmuş ve üretime başlamıştır. Zaman içerisinde sektörde yaşanan  hızlı gelişmelere paralel olarak, yeni tesisler kurma kararı almış ve  Orhanlı, Cevizli , Fikirtepe tesislerini açarak hizmet alanını genişletmiştir.

ismail Demirtaş Beton , İstanbul Anadolu yakası sınırları içerisinde tüm tesisleri on-line birbirleri ile entegre , bilgisayar kontrollü ve tam otomasyonlu 6 Beton santrali ile üretim yapmaktadır.

Uretimi yapılan betonlar uydu takip sistemi ve özel geliştirilmiş yazılımlarla donatılmış 62 adet  Transmikser , 17 adet Tır Mikser, 26 adet  mobil pompa , 5 adet  Sabit pompa ,12 adet Hidrolik dağıtıcı, 2 adet Mekanik Dağıtıcı   ile siz değerli müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Ayrıca bünyemizde 50 Adet Damper Dorseli TIR, 1 adet Loabed Dorsesi ,2 Adet Sumitomo İş Makinası , 6 Adet Loader Kepçe ve 10 Adet Silobas TIR mevcuttur.

ismail Demirtaş Beton, tüm müşterilerine kesintisiz ve daha hızlı hizmet vermek için kendi bünyesinde bakım&onarım servisini kurmuştur. Kurulan servis beton santralleri transmikserler ve pompaların her türlü bakım ve onarımı yapmaktadır.

ismail Demirtaş Beton hammadde girişinden mamül çıkışına kadar tüm süreçlerini modern bilişim teknolojileri  üstünde inşa etmiş olup, gelişen teknolojiyi yakından takip ederek,  Özel geliştirilmiş ERP  “Kurumsal Kaynak Planlama” yazılımı sayesinde  tüm süreçler online takip edilmekte olup, müşterilerimize kaliteli güvenilir ürün ve hizmet sağlamanın gururunu yaşamaktayız.

 

Türkiye Hazır Beton Birliği (THBB)’nin üyelerinden olan İsmail Demirtaş Beton “THBB-KGS Kalite Güvence Sistemi” denetimleri altında olup, Kalite Güvence Belgesine sahiptir.

ismail Demirtaş Beton , ürün hizmet, organizasyon ve tüm süreçleri TSE ve ISO 9001:2008   belgeleri ile tasdik edilmiştir.

Her türlü teknolojik donanıma sahip tesislerimiz online entegre olarak çalışmakta ve özel yazılımlar ile tam otomasyonludur. Ayrıca tüm araçlarımızın sevkiyat yönetiminde uydu takip teknolojileri kullanılmakta ve filo yönetimi özel yazılımlar ile yapılmaktadır.

ismail Demirtaş Beton , sektördeki bütün gelişmeleri yakından takip ederek, Hazır Beton üretiminde; benimsediği kaliteli ürün ve çözüm odaklı hizmet anlayışı ile sektör içerisinde istikrarlı büyüyen global marka olmayı hedeflemektedir.

Hazır Beton Üretim ve hizmet faaliyetlerimizi yerine getirirken güncel teknolojileri yakından takip ederek yatırımlarını yapmaktan kaçınmayan şirketimiz; ülkemiz, toplumumuz, müşterilerimiz ve çalışanlarımız için değer oluşturan bir kuruluş olmanın gururunu yaşıyor.

Firmanın Projeleri

DETAYLI BİLGİ İSTEYİNReklam

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2019-03-11 15:48