UÇAR GRUP

Güzelyurt Mh. Beykoop. 1. Bölge 9. Cadde Petek S3 Sitesi A1 D:1 ESENYURT / İSTANBUL
Gerçek Güç hayallerini Gerçekleştirenlerindir.
1980 yılında inşaat sektöründe faaliyet göstermeye başlayan ortaklık yapısı sonrasında Uçar Grup markasıyla müşterilerine huzurlıu, güvenli, çağdaş ve sürdürülebilir çevre dostu mekanlar sunmaya devam etmektedir.
Dünden bugüne taşıdığı vizyonu, deneyimleri ışığında şekillendirdiği misyonu, taşıdığı modern ve kaliteli yaşam algısı ile adımlarını daima daha ileriye taşımış, gelişimini ve sektörde sahip olduğu konumunu daha da güçlendirmiştir.
Doğruluk, dürüstlük ve açıklık ilkelerini benimseyen Uçar Grup, müşterileri için daima en doğru çözümleri üretip, modern çağın ihtiyaçlarına karşılık verebilecek en doğru yorumu gerçekleştirmiş, gerek konut, gerek iş ve ofis alanları için konforlu ve kaliteli inşaat dendiğinde tercih edilen bir marka olarak, müşterilerinin talepleri ile doğru orantıda çok sayıda başarılı projeye imza atmıştır.
 
Güç, Paylaştıkça Artar.
Bu topraklar üzerinde doğan, büyüyen ve yaşayan bizler, dünden bugüne sahip olduğumuz gelenek, değer ve güçle hayata değer katan projeler üretmeye, ürettikçe büyümeye, büyüyen yapımızla adımlarımızı daha ileriye atmaya devam ediyoruz.
Bugüne kadar yaptıklarımız ilgili sadece kendimizin değil, sizlerin de hayallerini gerçekleştiriyoruz.
 

Firmanın Projeleri

FİRMA İLE İLGİLİ HABERLER


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercominsaat-firmasiucar-grup): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/firma.php on line 246

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 247

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 248