Akbank Çağrı Merkezi'ne 2 ödül

Akbank Çağrı Merkezi, IMI Conferences tarafından düzenlenen "Türkiye Çağrı Merkezi Ödülleri Değerlendirmesi"nde iki ödüle değer bulundu.
Akbank Çağrı Merkezi'ne 2 ödül

Akbank'tan yapılan açıklamaya göre bu yıl sekizincisi gerçekleştirilen yarışmanın ödül töreni, Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirildi.

Sektörünün önde gelen üst düzey yöneticilerinden oluşan 23 kişilik jüri değerlendirmeler sonucunda 11 farklı kategoride sektörün en iyilerini belirlendi. Yarışmada, farklı sektörlerden 33 çağrı merkezi değerlendirildi.

Akbank,  yarışmada "Teknolojinin En İyi Kullanımı" kategorisinde birincilik ödülüne layık görülürken, Akbank Çağrı Merkezi’nden Sinem Karayel de  "En Övgüye Değer Müşteri Temsilcisi" seçildi.

Ödül töreninde konuşan Akbank Çağrı Merkezi Müdürü Deniz Önalan, gelişmiş bir teknolojik altyapının ve etkin müşteri temsilcilerden oluşan bir ekibin, çağrı merkezlerinin sunduğu hizmetlerde yüksek müşteri memnuniyeti sağlamanın anahtarını oluşturduğunu belirtti. 

Müşterilere daha fazla değer yaratmak için en gelişmiş teknolojinin kullanıldığını ifade eden Önalan, bunun yanında, daha da iyisini sunmak için yatırımlara devam ettiklerini bildirdi. 

Önalan,  Akbank Çağrı Merkezi ekibinin müşterilerin farklılaşan ihtiyaçlarına en iyi çözümler sunan süreç ve stratejiler geliştirdiğini belirterek, IMI Conferences’tan alınan ödüllerin arkasında kesintisiz müşteri deneyimi sağlayan yapının ve işinde fark yaratan çalışanların yer aldığını dile getirdi. 

Önalan, teknolojik altyapı ve finansal sorunlara hızla çözüm sağlayan bir ekiple müşterilere her çağrıda eşsiz deneyimler yaşatmaya devam edeceklerini sözlerine ekledi.

 


Paylaş:

KONUT KREDİSİ