CEO CLUB TOPLANTISINDA BANKACILIK ZİRVESİ

CEO CLUB TOPLANTISINDA, BANKACILAR TÜRKİYE’DE FİNANSIN GELECEĞİNİ KONUŞTU
CEO CLUB TOPLANTISINDA BANKACILIK ZİRVESİ

Capital ve Ekonomist dergileri öncülüğünde ve Vodafone Türkiye ana sponsorluğunda yürütülen CEO Club organizasyonunun 2 Ekim’de Hedef Filo sponsorluğunda gerçekleştirilen “Bankacılık Zirvesi”nde finans dünyasının liderleri, bankacılığın geleceğini konuşmak için bir araya geldi.

2 Ekim 2013, İstanbul Capital ve Ekonomist dergileri öncülüğünde, Vodafone Türkiye ana sponsorluğunda ve Hedef Filo etkinlik sponsorluğunda düzenlenen CEO Club toplantısı kapsamında, Türkiye’nin bankacılık sektörüne yön veren isimler bir araya geldi. “Bankacılık Zirvesi” başlığıyla gerçekleşen zirve 2 Ekim’de İstanbul Ritz Carlton Oteli’nde gerçekleşti.

“Bankacılık Zirvesi”nde, Türkiye’de bankacılığın potansiyeli ve geleceği masaya yatırıldı. Zirve, Capital ve Ekonomist Dergileri Yayın Direktörü M. Rauf Ateş ile Vodafone Afrika, Ortadoğu, Asya Pasifik Bölge Direktörü ve Türkiye İcra Kurulu Başkanı Serpil Timuray’ın açılış konuşmalarıyla başladı. Denizbank CEO’su Hakan Ateş’in moderatörlüğündeki zirvede Türkiye Finans Katılım Bankası Genel Müdürü Derya Gürerk, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürü Faik Açıkalın, Şekerbank Genel Müdürü Meriç Uluşahin, Halkbank Genel Müdürü Süleyman Aslan ve Finansbank Genel Müdürü Temel Güzeloğlu konuşmacı olarak yer aldı


Paylaş:

KONUT KREDİSİ