Creditwest Bank ın Girne’deki Şubesi Açıldı

Creditwest Bank
 Creditwest Bank ın Girne’deki Şubesi Açıldı

Creditwest Bank’ın ülke genelindeki 14. şubesi olan Girne şubesinin açılışı; KKTC Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu’nun yanı sıra,  Meclis Başkan Yardımcısı Ünal Üstel, UBP Milletvekili Ersin Tatar, Kıbrıs Türk Ticaret Odası Başkanı Günay Çerkez, Altınbaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Vakkas Altınbaş, Creditwest Bank Yönetim Kurulu Başkanı Nusret Altınbaş, Altınbaş Holding ve Creditwest Bank Yönetim Kurulu Başkan Vekili Sofu Altınbaş, Altınbaş Holding ve Creditwest Bank Yönetim Kurulu Üyeleri ve finans dünyasının temsilcileriyle Creditwest Bank çalışanlarının katılımıyla gerçekleştirildi.

Açılışta, Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu, Altınbaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Vakkas Altınbaş, Creditwest Bank Yönetim Kurulu Başkanı Nusret Altınbaş, Altınbaş Holding ve Creditwest Bank Yönetim Başkan Vekili Üyesi Sofu Altınbaş, Creditwest Bank Genel Müdürü Dr. Süleyman Erol ve Creditwest Bank Girne Şube Müdürü Burak Acet birer konuşma gerçekleştirdi.

EROĞLU: ‘ALTINBAŞLARA İNANIYORUM, ONLARA GÜVENİM  TAM’

Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu, Altınbaş Holding’e bağlı Creditwest Bank’ın Girne Şubesini hizmete açmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Holdingin ülke ekonomisine katkılarının büyük olduğunu vurguladı.

KKTC, Türkiye ve Ukrayna’da  bankacılık, petrol, kuyumculuk ve eğitim alanlarında yatırımları bulunan ve her geçen gün gelişip büyüyen Altınbaş Holding’in başarılarından övgüyle bahseden Cumhurbaşkanı Eroğlu, sözkonusu alanlar yanında başka alanlara yatırım yapmaya hazırlanmasının da mutluluk verici olduğunu kaydederek, “Altınbaşlara inanıyorum, onlara güvenim  tam” dedi.

VAKKAS ALTINBAŞ: ‘KKTC’DE ÖRNEK GÖSTERİLEN BANKA CREDITWEST’

Altınbaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Vakkas Altınbaş ise, holding olarak  Creditwest adı altında bankacılık alanında yola çıkarken halka; “KKTC’de örnek banka” olma sözü  verdiklerini anımsatarak, bugün gelinen noktada verdikleri güler yüzlü hizmet ve kredilerle  ülkenin bir numaralı bankası olduklarını söyledi.

NUSRET ALTINBAŞ: ‘2012’DE EN ÇOK VERGİ VEREN KIBRIS BANKASIYIZ’

Creditwest Bank Yönetim Kurulu Başkanı Nusret Altınbaş da yaptığı konuşmada, Altınbaş Holding bünyesinde 1993 yılında kurulan Creditwest Bank’ın güçlü öz kaynağı, aktif kalitesi, profesyonel yönetim ve çalışanlarıyla bugün ülke genelindeki 14 şubesiyle, Kuzey Kıbrıs’ta bankacılık sektörüne yön verdiklerini  söyledi.

SOFU ALTINBAŞ: “BU TOPRAKLARA GÜVENEREK YATIRIMLARA DEVAM EDİYORUZ”

Altınbaş Holding ile Creditwest Bank Yönetim Kurulu Üyesi Sofu Altınbaş da konuşmasında, KKTC’yi vatan bilip yatırımlar yaptıklarını ifade ederek,  mevcut yatırımlar yanında farklı alanlarda da yatırım yapmayı düşündüklerini belirtti.

EROL: “1 MİLYAR TL’Yİ AŞAN AKTİF BÜYÜKLÜK, 700 MiLYON TL’Yİ AŞAN KREDİ PORTFÖYÜ”

Creditwest Bank Genel Müdürü Dr. Süleyman Erol ise Creditwest’in bugün 1 milyar TL’yi aşan aktif büyüklüğü, 700 milyon TL’ye ulaşan kredi portföy büyüklüğü ile sektöre yön veren, ülke ekonomisine en büyük katkıyı yapan kuruluşın başında geldiğini vurguladı.

ACET: ‘HIZLI VE GÜVENİLİR HİZMETE DEVAM EDECEĞİZ’

Creditwest Bank Girne Şube Müdürü Burak Acet de konuşmasında, her geçen gün müşteri portfoyü artmakta olan bankanın müşterilerinin beklentilerini karşılayacak  derecede hızlı, doğru ve güvenilir hizmet sunduğunu ve sunmaya da devam edeceğini kaydetti.

 


Paylaş:

KONUT KREDİSİ