Denizbank Yemek Sepeti İle Ortak Kampanya Düzenledi

DenizBank, mobil cüzdan uygulaması fastPay için Yemeksepeti ile işbirliği gerçekleştirdi.
Denizbank Yemek Sepeti İle Ortak Kampanya Düzenledi

STANBUL (AA) - DenizBank, mobil cüzdan uygulaması fastPay için Yemeksepeti ile işbirliği gerçekleştirdi.

Denizbank açıklamasına göre, Mart sonuna kadar sürecek kampanyayla DenizBank müşterisi olsun ya da olmasın tüm fastPay kullanıcıları, yemeksepeti.com üzerinden fastPay ile gerçekleştirdikleri her 15 lira ve üzeri ödemelerinin 5 lirasını geri alacak. Hak edilen 5 lira iade, işlem yapılan haftanın sonunda direkt olarak kullanıcıların fastPay bakiyelerine aktarılacak.

DenizBank Dijital Kuşak Bankacılığı Grubu Genel Müdür Yardımcısı Murat Çelik, banka olarak müşterilerinin hayatını kolaylaştırmak ve "Hayat Deniz’de güzel" mottolarının altını doldurmak üzere dijital dünyada birçok öncü uygulamayı hayata geçirmeye devam ettiklerini kaydetti.

Bu kapsamda mobil cüzdan uygulaması fastPay ile yine bir işbirliğine gittiklerini hatırlatan Çelik, "Yemeksepeti ile gerçekleştirdiğimiz bu kampanyayla online yemek siparişi verenlerin hayatını fastPay ile kolaylaştırmaktan mutluluk duyuyoruz. DenizBank müşterisi olsun olmasın, herkesi bu kampanyadan yararlanmaya davet ediyoruz” ifadesini kullandı.  

Bugün itibarıyla 250 bin kullanıcısı bulunan fastPay, IOS, Android ve Windows işletim sistemli tüm akıllı telefon kullanıcılarının, banka müşterisi olsun olmasın kullanabileceği mobil bir cüzdan uygulması olarak nitelendiriyor. Ödeme nokasında NFC ya da QR Kod uygulamaları gibi ekstra bir teknolojiye ihtiyaç duyulmuyor. Bu durum fastPay’i rakiplerinden ayrıştıran en önemli nokta olarak dikkat çekiyor. fastPay ile kullanıcılar başka bir şehirdeki yakınlarına yemek ısmarlıyor, DenizBank mevduat hesabı veya kredi kartlarıyla fastPay cüzdanına bağlanabiliyor.  

İnternetten alışverişlerde kart bilgileri girilmesine gerek kalmadan daha hızlı ve güvenli ödeme gerçekleştirme imkanı da fastPay’ın avantajları arasında yer alıyor. DenizBank müşterisi olmayanlar, DenizBank ATM’lerinden kartsız işlemlerden fastPay cüzdanlarına para yükleyebiliyor.  Ayrıca diğer bankalardan Hesaba EFT ile şube olarak fastPay şubesini seçip, hesap numarası yerine cep telefonlarını yazarak da fastPay cüzdanlarına para yükleyebiliyor.

Geçen yıl Banking Technology Awards’da “En İyi Ödeme Sistemi” seçilen, The Banker Innovation and Transection Banking Awards 2013 kapsamında ise “Mobil Bankacılıkta İnovasyon” dalında ödüller kazanan fastPay, AppStore, WindowsPhone Store ve Google Play’den ücretsiz olarak indirilebiliyor.


Paylaş:

KONUT KREDİSİ