Finansbank'tan bayram kredisi

Finansbank, Ramazan Bayramı'na özel ihtiyaç kredisi kampanyası sunuyor.
Finansbank'tan bayram kredisi

Finansbank, Ramazan Bayramı'na özel ihtiyaç kredisi kampanyası sunuyor.

Finansbank'tan yapılan açıklamaya göre, ramazan döneminde müşterilerinin artan ihtiyaçlarına yönelik özel çözümler üreten Finansbank, Ramazan Bayramı için ihtiyaç kredileri sunuyor. Banka, hem ihtiyaçların rahatça karşılanabilmesi hem de bütçelerin olumsuz etkilenmemesi için ilk yıl taksit tutarları düşük olan "Artan Taksitli İhtiyaç Kredisi" ürününü hayata geçirdi.

Günde 2 liradan başlayan taksitlerle 5 bin lira veya günde 4 liradan başlayan taksitlerle 10 bin lira ihtiyaç kredisi olanakları sağlayan Finansbank, her sene sonunda müşterilerinin ödeme güçlerinin artmasına paralel olarak taksit tutarları da artan bir kredi ürünü sunuyor. Finansbank müşterileri bu ayrıcalıkların yanı sıra Finansbank'ın geniş ürün yelpazesinde bulunan yüzde 0,49'dan başlayan faizlerle kredi paketlerinden dosya masrafsız kredilerden ve faizsiz kredi paketlerinden de yaralanabiliyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Finansbank Perakende Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Erkin Aydın, "Müşterilerimizin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak ödeme güçleriyle orantılı 'Artan Taksitli Kredi' ürünümüzü hayata geçirdik. Bunun yanı sıra müşterilerimizin ihtiyaç kredisi ön başvuruları için 5030'a TC kimlik numaralarını mesaj atmaları yeterli, SMS atan müşteriler ön değerlendirme sonucunu anında alıyor. Üstelik, 5030'dan yaptıkları başvuruya ön onay alan müşterilerimize aynı gün içinde kredi de kullandırabiliyoruz. Hızımız, müşteri odaklı tavrımız ve yenilikçi bakış açımız bayram kampanyaları arasında da farklılık yaratmamızı sağlıyor" ifadelerini kullandı.

Finansbank, kamu çalışanlarına sunduğu 99 lira dosya masrafı ve yüzde 0,99 faiz oranlı "Kamu Kredisi" ürünüyle de kamu çalışanlarının nakit ihtiyaçlarına cevap veriyor.


Paylaş:

KONUT KREDİSİ