Garanti Bankası'na "En iyi internet şubesi" ödül

Garanti Bankası, "Avrupa'nın En İyi İnternet Bankacılığı" değerlendirmesinde, Türkiye'nin en iyi internet şubesi seçildi.
Garanti Bankası'na "En iyi internet şubesi" ödül

İSTANBUL (AA) - Garanti Bankası, iş ve finans dergisi Global Finance tarafından gerçekleştirilen "Avrupa'nın En İyi İnternet Bankacılığı" değerlendirmesinde, Türkiye'nin en iyi internet şubesi seçildi.

Garanti Bankası açıklamasına göre, banka, iş ve finans dergisi Global Finance tarafından gerçekleştirilen "Avrupa’nın En İyi İnternet Bankacılığı" değerlendirmesinde, Türkiye'nin en iyi internet şubesi seçildi. Banka ayrıca, "En İyi Fatura Ödeme ve Senet İşlemleri", "En İyi Sosyal Medya" ve "Kurumsal İnternet Şubesi" ve "En İyi Hazine Servisi" ödülleriyle Avrupa çapında üç birincilik kazandı. 

Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Didem Dinçer Başer, Global Finance tarafından 10. kez Türkiye’nin en iyi internet şubesi  seçilmekten ve üç farklı alanda da Avrupa’nın en iyisi olmaktan gurur duyduklarını belirtti.

Başer, şunları kaydetti:

"Aldığımız ödüller, 16 yıldır Türkiye’de dijital bankacılığa öncülük eden Garanti İnternet Şubesi'nin başarısının en güzel kanıtı. Teknolojinin olanaklarını ve deneyimimizi birleştirerek müşterilerimize, 400'ü aşkın işlemi, dijital kanallar ve mobil üzerinden gerçekleştirme imkanı sunuyoruz. Bireysel ve Kurumsal internet şubesi kullanıcılarımız, kişiselleştirilmiş ve kısaltılmış menü adımları sayesinde artık çok daha kolay ve hızlı işlem yapabiliyor. En İyi Sosyal Medya ödülüyle ilgili olarak da bu alanda birinciliği kazanmamızda, Garanti Link, GarantiyeSor ve Facebook’tan kredi başvurusu gibi yenilikçi hizmetleri sunarak, bankacılığı sosyal medyayla entegre ettiğimiz çalışmalarımızın payı büyük..." 


Paylaş:

KONUT KREDİSİ