Garanti Bankası'ndan özel kredi kampanyası

GARANTİ BANKASI
Garanti Bankası'ndan özel kredi kampanyası
Garanti Bankası, Kurban Bayramı’na özel kredi kampanyası düzenledi.
Garanti Bankası'ndan yapılan açıklamaya göre, Kurban Bayramı’na kadar sürecek kampanya kapsamında; yüzde 0,79 faizli kredi kullanılabiliyor. Yüksek tutarlı kredi ihtiyacı olanlara ise, 60 aya varan vadelerde, 100 bin TL’ye kadar kredi seçeneği sunuluyor.

Kredi almak isteyenler; Garanti Bankası şubelerinden, www.garanti.com.tr adresinden,444 0 335 Tam Destek Hattı’ndan, Garanti Bankası Paramatik’lerinden ve cep telefonlarına KREDİ yazıp 3390’a SMS yollayarak başvuruda bulunabiliyor.

Açıklamada konuyla ilgili bilgi veren Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Onur Genç, şunları kaydetti:

“Müşterilerimizin bayrama diledikleri gibi hazırlanabilmesi için ihtiyaç duydukları krediyi, hem uygun faizle hem de kolay ve hızlı bir şekilde vermeyi amaçlıyoruz. Müşterilerimiz, krediye tüm kanallarımızdan başvuru yapabiliyor. Şubelerimize yapacakları başvurularda ise sadece nüfus cüzdanlarını getirmeleri yeterli oluyor. 444 0 335 numaralı Tam Destek Hattı’mızı arayarak, tek bir telefonla kredi başvurularını kolayca tamamlayabiliyorlar. Başvurunun yanı sıra, ‘Tam Destek’ hizmetimizle kredi kullandıktan sonra ihtiyaç duymaları halinde kredilerinin vadesini uzatabiliyor veya taksitlerini erteletebiliyorlar. Kredileri bitmeden yeni ihtiyaçları oluşması halinde de ek kredi alabiliyorlar.”

 


Paylaş:

KONUT KREDİSİ