Garanti İnternet Şubesi, Batı Avrupa bölge birincisi

Garanti İnternet Şubesi, dünyanın saygın iş ve finans dergilerinden Global Finance tarafından düzenlenen, internet ve mobil bankacılık alanında en prestijli ödül kabul edilen Global Finance Ödülleri'nde 10. kez Türkiye'nin "En İyi İnternet Şubesi" olarak ödüllendirilmesinin ardından şimdi de Batı Avrupa'nın en iyisi seçildi.
Garanti İnternet Şubesi, Batı Avrupa bölge birincisi

Garanti Bankası'ndan yapılan açıklamada, konuyla ilgili bilgi veren Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Didem Dinçer Başer, Global Finance tarafından dünya genelinde yapılan değerlendirmede Batı Avrupa bölgesinin "En İyi İnternet Şubesi" ödülünün sahibi olmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti.

Türkiye'den bu ödüle layık görülen ilk banka olarak Türkiye'yi uluslararası finans arenasında temsil etmenin de kendileri için ayrı bir onur kaynağı olduğunu belirten Başer, "2013 yılı içinde yine Global Finance tarafından 10. kez Türkiye'nin En İyi İnternet Şubesi ödülüne sahip olmuştuk. Bugüne kadar ana ve alt kategorilerde aldığımız 20'ye yakın ödülle çalışmalarımızın uluslararası platformlarda takdir edilmesi bizi hem çok gururlandırıyor hem de gelecekte yapacağımız işler için önemli bir motivasyon sağlıyor" değerlendirmesinde bulundu.


Paylaş:

KONUT KREDİSİ