Günde 52 TL’ye 150 Bin TL Değerinde Ev

Kuveyttürk Konut Finansmanı ile ev sahibi olmak isteyenler, hayal ettikleri eve kolayca sahip olabiliyor. Kuveyttürk, 120 aya varan vade seçenekleriyle tüketicilere cazip fırsatlar sunuyor.
Günde 52 TL’ye 150 Bin TL Değerinde Ev

Kuveyttürk, KrediPazari.com işbirliği ile ev almak isteyenlere özel avantajlar sunuyor. Bankanın KrediPazari.com’a sunduğu özel faiz oranı ile kredi kullanmak isteyenler,konut kredisi hesaplama yapıldığında günde sadece 52 TL birikimle, 150 bin TL değerinde eve sahip olabiliyor. 

Kuveyttürk, 150 bin TL değerinde ev almak isteyenlere istenilen kredi tutarının %75’ine kadar finansman sağlayabiliyor. Bu koşullarda ev almak isteyenler, 10 yıl vadeli sabit ödemeli kredi seçeneği ile ev sahibi olabiliyor. 

Bankanın sabit ödemeli kredi seçeneği dışında tüketicinin ödeme koşullarına uygun farklı alternatifleri de bulunuyor.

"İlk aylarda daha fazla taksit ödeyeyim, taksit tutarım giderek azalsın" diyen tüketiciler için bankanın, ‘Azalan Ödemeli Konut Finansman’ seçeneği bulunuyor. 

‘Azalan Kar Oranlı Konut Finansmanı’ndan yararlanmak isteyenler içinse, kaçıncı yılda hangi karlılık oranının kullanılacağı baştan belirleniyor. Her yılın oranı farklı olmakla birlikte bir önceki yıla göre azalan bir seyir izleniyor. Azalan Kar Oranlı Konut Finansmanı'nda azami vade 10 yıl olup, aynı yıl içerisindeki aylık karlılık oranı değişiklik göstermiyor. (Örneğin birinci yıldaki 12 ay boyunca karlılık oranı %1 iken, ikinci yıldaki 12 ayın karlılık oranı %0.95, üçüncü yıldaki 12 ayın karlılık oranı %0.90 gibi)

‘Gelirimde artış olacak, bugün daha az ödeyeyim, belirlediğim oranlarda taksit miktarlarım da artsın’ diyen tüketicilere özel ‘Artan Taksitli Konut Finansmanı’nda ise ödemeleredüşük tutarlı taksitlerle başlanıyor ve tüketicinin belirlediği oranlarda taksitler arttırılıp gelire göre ödeme planı hazırlanabiliyor.

Belli aylarda prim, ikramiye alanlar ya da hasat mevsiminde daha çok ödeme yapmak isteyen tüketiclere özel, ‘Ara Ödemeli Konut Finansmanı’nda ise taksitler, tüketicinin gelirine göre düzenlenebiliyor.

Bu seçenekten yaralanmak isteyenler, belirlenen aralıklarla yüksek miktarlı ödemeler yaparak, diğer aylardaki ödemelerini daha düşük miktarlardan yapabiliyor.

Hangi ay ne kadar ödeme yapacağını kendi belirlemek isteyen tüketicilere  özel sunulan ‘Düzensiz Ödemeli Konut Finansmanı’ ürünü ile kişiye özel taksit planını oluşturulabiliyor. Böylece tüketici, taksit miktarlarını dilediği gibi düşürebiliyor, yükseltebiliyor ya da ara ödemeler yapabiliyor.

Hayatını yurt dışında devam ettiren, tatillerini, emeklilik yıllarını Türkiye'de geçirmeyi düşleyen, dünyanın en güzel şehirlerinden, sahillerinden, doğa harikası yörelerden gayrimenkul almak isteyen yabancı ülke vatandaşları ‘Gurbetten Sılaya Gayrimenkul Finansmanı’ ürününden yararlanabiliyor.

Mütekabiliyet listesinde yer alan yabancı ülke vatandaşları ile yabancı ülkede yaşayan, kazançları yabancı para üzerinden olan vatandaşların hem TL hem de yabancı para üzerinden yararlanabilecekleri Gurbetten Sılaya Gayrimenkul Finansmanı ile yerli yabancı ayırt etmeden herkes aynı şartlarda, en uygun kar oranları ile gayrimenkul sahibi olabiliyor.


Paylaş:

KONUT KREDİSİ