Halkbank'tan TOKİ indirim kampanyası

Halkbank'tan TOKİ indirim kampanyası

Halkbank, TOKİ ödemeleri devam edenlere borçlarını yüzde 20 indirimli olarak kapatma fırsatı veriyor.

Halkbank düzenlediği yeni kampanya kapsamında TOKİ ödemeleri devam edenlere  20 Eylül-19 Ekim tarihleri arasında  TOKİ borçlarını yüzde 20 indirimli olarak kapatabilecekleri, cazip faiz oranları olan konut kredisi kullanma avantajı sunuyor.
 
Halkbank, TOKİ İndirim Kampanyası kapsamında bankadan konut kredisi kullanarak TOKİ'ye borçlarını tek seferde kapatmak isteyen tüketicilere yüzde 20 indirim fırsatı sunuyor. Tüketiciler sabit dosya masraflı ve masrafsız olmak üzere iki farklı ödeme seçeneğinden düşük faiz oranları ile yararlanabiliyor. Ayrıca müşterilerden kredi işlemleri sırasında ekspertiz ücreti de alınmıyor.
 
Halkbank olarak herkesin sağlam, kaliteli ve çağdaş olanaklara sahip konut edinme hakkına sahip olduğuna inandıklarını ifade eden Halkbank Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı İsmail Hakkı İmamoğlu, "Bunu gerçekleştirmek için TOKİ borçlularına özel bir kredi kampanyası başlattık. Sunduğumuz uygun koşullu kredilerle vatandaşlarımızın geri ödemelerini daha düşük bir tutar üzerinden ve sıkıntı çekmeden yapabilmelerine olanak sağlıyoruz" diye konuştu.
 
Kampanya, Halkbank'ın satışına aracılık etmediği TOKİ konutları için de geçerli olacak ve 19 Ekim 2012'ye kadar devam edecek.

Paylaş:

KONUT KREDİSİ