HSBC’den, bankalara ödemelerini düzenli yapanlara, %0.89’dan başlayan faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi!

HSBC Türkiye, bankalara ödemelerini düzenli yapanlara, %0.89’dan başlayan faiz oranlarıyla, 75 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi imkanı sunuyor.
HSBC’den, bankalara ödemelerini düzenli yapanlara, %0.89’dan başlayan faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi!
 
Kredi Kayıt Bürosu (KKB) Risk Raporu’ndaki kredi notu 1.650 üzerinde olan müşteriler, 12 aya kadar %0.89, 13-24 ay vadelerde %1.09, 25-36 ay vadelerde ise %1.15 faiz oranı ile kredi kullanabilecek. Dosya masrafı ise tüm vade ve tutarlar için 250 TL (+ BSMV) olacak.
 
HSBC Türkiye Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Taylan Turan, “Müşteri odaklı bankacılık anlayışımızın göstergesi olan yeni bir kampanya ile yine müşterilerimizin yanındayız. HSBC Türkiye olarak önceliğimiz, koşullar ne olursa olsun müşterilerimizin hayatına değer katacak ürün ve hizmetler geliştirmek, ihtiyaçlarını en doğru şekilde anlayarak onlara her zaman en iyi fiyatlamayı sunabilmek. Yeni kampanyamızı, HSBC’nin global tecrübesiyle, tüm dünyadaki kredi notuna bağlı benzer uygulamalarımızdan esinlenerek hayata geçirdik. Kampanya ile müşterilerimizi, hayallerini gerçekleştirmeye bir adım daha yaklaştıracağımıza inanıyoruz. Bireysel kredi veya kredi kartı ödemelerini zamanında ve düzenli bir şekilde gerçekleştiren müşterilerimize, düşük faiz avantajını yaşatacağız.” dedi.
 
Banka ödemelerini aksatmadan yapanlar için, düşük faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi kullanmaya olanak sağlayan kampanyadan yararlanmak isteyenler, T.C. kimlik numaraları ve aylık gelir bilgilerini 4499’a SMS atarak kolayca başvuruda bulunabiliyor. Başvurular, HSBC şubeleri, HSBC İnternet Bankacılığı (www.hsbc.com.tr) ve HSBC Telefon Bankacılığı (0850 211 0 111) üzerinden de kolaylıkla yapılabiliyor. Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.hsbc.com.tr adresinden ulaşılabiliyor.
 
HSBC Hakkında
HSBC Grubu ülkemizde 1990 yılından bu yana faaliyet göstermekte olup, 2001 yılında attığı stratejik bir adımla yaygın bankacılığa geçiş yapmıştır. 2006 yılından itibaren ise, şubeleşerek büyüme stratejisi uygulamaya başlayan HSBC Bank A.Ş. toplam  316 şubesi ile faaliyet göstermektedir. Merkezi Londra’da bulunan HSBC Grubu bugün Avrupa, Asya-Pasifik bölgesi, Kuzey ve Güney Amerika, Ortadoğu ve Afrika’da faaliyet göstermektedir. HSBC Grubu, 75 ülke ve bölgede, yaklaşık 6 bin 300 ofisiyle hizmet vermektedir. HSBC, dünyanın en büyük bankacılık ve finans hizmetleri sunan kuruluşlarından biridir.

Paylaş:

KONUT KREDİSİ