İş Bankası ndan emeklilere "MaxiPuan"

Maaşlarını İş Bankası'ndan alan emekliler, emekli maaşını İş Bankası'ndan alması için referans olduğu her bir tanıdığı için 50 TL "MaxiPuan" kazanıyor.
İş Bankası ndan emeklilere "MaxiPuan"

Türkiye İş Bankası açıklamasına göre, 31 Ocak'a kadar sürecek olan Referans Emekli Müşteri Kampanyası ile tanıdığını İş Bankası'na getiren emekliler 50TL MaxiPuan elde ederken, yakınlarına da Emekli Paketi'ne dahil oldukları için "Hoş Geldin MaxiPuan"ı hediye ediliyor.

Emekli maaşını İş Bankası aracılığıyla alan emekliler 4 yakınına referans olarak 200 TL'ye kadar "MaxiPuan" kazanabiliyor.

İş Bankası Emekli Paketi sahipleri hesap işletim ücreti, kredi kartı ve ek kart yıllık ücretleri ödemiyor. Ayrıca Emekli Paketi sahipleri, nakde ihtiyaç duyduklarında maaş ödeme dönemlerine göre ayda bir ya da 3 ayda bir taksit ödemeli ve indirimli faiz oranları uygulanan Emekli Kredisi’nden faydalanabiliyor. Emekli Paketi sahiplerinin vadeli mevduatlarına da özel faiz oranı uygulanıyor.

Kampanyaya katılmak isteyen Emekli Paketi sahipleri yakınlarıyla birlikte herhangi bir İş Bankası şubesine başvurabiliyor.

 


Paylaş:

KONUT KREDİSİ