İş Bankası'na IPRA'dan Altın Küre

İŞ BANKASI
İş Bankası'na IPRA'dan Altın Küre

 İş Bankası'nın, Müzekart projesi lansman kampanyası, Uluslararası Halkla İlişkiler Derneği’nin (IPRA) Altın Küre ödülünü kazandı.

İş Bankası'ndan yapılan açıklamaya göre, Maximum Kart sahiplerine Kültür ve Turizm Bakanlığı'na bağlı müze ve ören yerlerini 1 ay boyunca ücretsiz ziyaret etme imkanı sağlayan Müzekart projesi lansman kampanyası, IPRA'nın her yıl düzenlediği yarışmada "Yeni Hizmet Lansmanı" dalında Altın Küre Ödülü'ne layık görüldü.

Açıklamada görüşlerine yer verilen İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Yalçın Sezen, konuya ilişkin yaptığı değerlendirmede, banka olarak müşterilerinin hayatlarını kolaylaştıracak yenilikçi ürünler sunduklarını belirterek, amaçlarının müşterilerine alışveriş keyfinin yanı sıra yaşam keyfini de maksimuma taşıyacak hizmetler vermek olduğunu kaydetti.

Sezen, aldıkları ödüle ilişkin duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Müzekart projesi lansman kampanyamızla IPRA'nın düzenlediği yarışmada Altın Küre Ödülü'nü almış olmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz" ifadelerini kullandı.

IPRA Başkanı Christophe Ginisty de konuya ilişkin, "IPRA halkla ilişkiler alanında mükemmelliği desteklemek amacıyla kurulmuştur. Altın Küre Ödülleri de bu mükemmellik arayışı yaklaşımını yansıtan bir ödüldür. İş Bankası, kredi kartı alanında düzenlediği kampanyayla, bu kategoride yılın ödülünü kazanarak uluslararası düzeydeki halkla ilişkiler gücünü ve yüksek yaratıcılık anlayışını kanıtlamıştır. Bu büyük başarılarını kutluyorum" değerlendirmelerini yaptı.

- Müzekart Projesi...

İş Bankası ve TÜRSAB-MTM İş Ortaklığı'nın Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın desteğiyle gerçekleştirdiği iş birliği sonucunda Maximum özellikli İş Bankası kredi kartları Müzekart özelliği kazandı.

Kredi kartı sektöründe bir ilk olarak İş Bankası tarafından sunulan bu hizmetle, İş Bankası kredi kartı sahipleri Müzekart'la giriş yapılan Kültür ve Turizm Bakanlığı'na bağlı 300'ü aşkın müze ve ören yerini her yıl 1 ay boyunca ücretsiz ziyaret edebiliyor.

İş Bankası kredi kartlarının taşıdığı Müzekart özelliği her bir takvim yılı içinde 1 aylık süre için geçerli oluyor. Bu süre müze veya ören yerinde kart sahibinin kartını ilk olarak kullandığı ve ücretsiz giriş yaptığı gün başlıyor. Bir aylık süre zarfında aynı müze ve ören yeri yalnızca iki kez ücretsiz olarak ziyaret edilebiliyor. Bu hizmetten İş Bankası'nın Maximiles ve MercedesCard dahil tüm Maximum özellikli kredi kartı sahipleri faydalanabiliyor.


Paylaş:

KONUT KREDİSİ