Odeabank “Türkiye’nin En İnovatif Bankası” ve “Türkiye’nin En İyi Yeni Bankası”

Odeabank Türkiye’nin “En İnovatif Bankası” seçildi
Odeabank “Türkiye’nin En İnovatif Bankası” ve “Türkiye’nin En İyi Yeni Bankası”

 

Odeabank, iş dünyasının en prestijli yayınlarından Global Banking and Finance Review tarafından iki ödüle değer görüldü.  Sektörün yeni ve yenilikçi oyuncusu Odeabank’ın başarısı “Türkiye’nin En İnovatif Bankası” ve “Türkiye’nin En İyi Yeni Bankası” ödülleri ile uluslararası arenada taçlandı.

Türkiye’de bankacılık sektörüne oldukça hızlı bir giriş yapan Odeabank, dünyanın önde gelen ekonomi yayınlarından Global Banking and Finance Review tarafından iki kategoride ödüle layık görüldü. Odeabank, başarısını “Türkiye’nin En İnovatif Bankası” ve “Türkiye’nin En İyi Yeni Bankası”  ödülleri ile uluslararası arenada tescil etmiş oldu.

Bilgi çağının mucizelerini bankacılık sektörüne entegre ederek geleceğin bankasını kurduk”

Finans sektöründe en iyilerin yarıştığı Global Banking and Finance Review ödüllerini değerlendiren Odeabank Genel Müdürü Hüseyin ÖzkayaOdeabank’ı kurarken önümüze teknolojik gelişmelerle değişen tüketici ihtiyaçlarının, iç görüsünün ve yaşam tarzının getirilerini aldık. Bilgi çağının mucizelerini bankacılık sektörüne entegre ederek geleceğin bankasını kurduk. Uluslararası arenanın bu prestijli ödülleri ile Tükiye’nin En İnovatif Bankası ve En İyi Yeni Bankası seçilmenin gururunu yaşıyoruz” dedi.

Odeabank Hakkında:

Bank Audi sal’in Türkiye’deki yüzde 100 iştiraki olan Odeabank 28 Ekim 2011’de Türkiye’de mevduat bankası olarak kurulma iznini aldı. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu tarafından 2 Ekim 2012 tarihinde faaliyet izni onaylanan Odeabank 533 milyon 520 bin TL. ödenmiş sermayesi ile faaliyete başladı. Odeabank’ın İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, İzmit, Gaziantep ve Adana illerinde olmak üzere toplam 16 şubesi bulunmaktadır. 


Paylaş:

KONUT KREDİSİ