TEB KOBİ Akademi Uşak'ta

Türk Ekonomi Bankası’nın (TEB) 8 yıldır Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmelerin (KOBİ) gelişimine katkı sağlamak amacıyla Türkiye’nin dört bir yanında gerçekleştirdiği "TEB KOBİ Akademi"nin son durağı Uşak oldu.
TEB KOBİ Akademi Uşak'ta

TEB açıklamasına göre; bugüne kadar 41 ilde düzenlenen TEB KOBİ Akademi’nin 71’incisi TEB KOBİ Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı ve Genel Müdür Vekili Turgut Boz’un ev sahipliğinde, Uşak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Kuvvet’in katılımıyla gerçekleşti.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Turgut Boz, TEB olarak KOBİ’lere yönelik çalışmaları her zaman ön planda tuttuklarını belirterek, TEB KOBİ Bankacılığı'nın birçok ilki gerçekleştirerek, sadece Türkiye’de değil dünya finans sektöründe farklı bir konum edindiğini ifade etti.

Boz, Dünya Bankası’nın bir kuruluşu olan IFC tarafından, KOBİ Bankacılığı alanında dünyanın en iyi 3 bankasından biri olarak gösterildiklerini anımsatarak, "Amacımız; ülke ekonomisine önemli katma değeri olan KOBİ’lere bankamız aracılığıyla her türlü finansman desteğini sağlarken, firmaları için ihtiyaç duydukları konularda farklı markalarla yaptığımız işbirlikleri sayesinde onlara bir avantajlar dünyası yaratmak. Banka olarak Uşaklı KOBİ’lerin büyümesi ve güçlenmesi için de her türlü desteği vermeye hazırız" şeklinde konuştu.

- TEB, KOBİ’lerin "Danışman Bankası"

KOBİ’lerin sadece bankası değil, aynı zamanda danışmanı da olma hedefiyle 2005 yılından bu yana “KOBİ nerede, TEB Orada” sloganıyla çalışmalarını sürdüren TEB KOBİ Bankacılığı, KOBİ’lerin bilgi eksikliğini gidermek amacıyla ücretsiz olarak birçok farklı hizmet sunuyor.

"TEB KOBİ Destek Hattı" ve "TEB KOBİ TV" ile ihtiyaç duydukları her an KOBİ’lerin yanında olan TEB, 400’ü aşkın müşteri temsilcisiyle ise işlerini büyütmenin ve global rekabette güç kazanmanın yollarını anlatıyor.

Ayrıca, birçok konuda ücretsiz bilgi paylaşımında bulunan TEB, "TEB KOBİ Kulüp" ile de işletmelerin satın almadaki giderlerini yüzde 50'ye varan oranlarda azaltmalarına katkı sağlıyor.


Paylaş:

KONUT KREDİSİ