Türkiye Finans ile Bayramı Yeni Evinizde Geçirin

Türkiye’nin öncü katılım bankası Türkiye Finans kendi evine taşınmak isteyenlere Ramazan Bayramı’na özel kampanya düzenledi. Kampanya kapsamında konut finansmanında kar oranlarını düşürerek 60 ay vadede %0,90’lık kar oranı uygulayan Türkiye Finans, hayalindeki eve sahip olmak isteyenleri bekliyor.
Türkiye Finans ile Bayramı Yeni Evinizde Geçirin

Türkiye Finans, kendi evine taşınmak isteyenleri ev sahibi yapmak için kampanyalarına bir yenisini daha ekledi. Türkiye Finans, müşterilerine çok uzun vadede seçenekler sunan Çilingir Mortgage ürünleri çatısı altında Ramazan Bayramı’na özel bir kampanya sunuyor. Uygun kar oranları ve esnek ödeme planlarını bir araya getiren “Bayramı Yeni Evinizde Geçirin” kampanyası ile Türkiye Finans, ev sahibi olmak isteyen herkese kolaylık sağlıyor.

Türkiye Finans Bireysel Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Semih Alşar “Bizi biz yapan değerlerimiz ve geleneklerimizin daha da anlamlandığı Ramazan Bayramı’na özel Çilingir Mortgage ürünleri çatısı altında bir kampanya düzenledik. Konut finansmanında kar oranlarını düşürerek ev sahibi olmak isteyenlere kolaylıklar sağlıyoruz. Türkiye Finans olarak bireysel müşterilerimize yönelik kampanya, ürün ve hizmetlerimizi geliştirmeye ve avantajlar sunmaya devam edeceğiz” dedi.

01 Ağustos 2014 tarihine kadar devam edecek kampanya ile Türkiye Finans, konut sahibi olmak isteyenler için uygun kar oranları ve 120 aya varan vade seçeneklerini bir arada sunuyor. 


Paylaş:

KONUT KREDİSİ