Vakıf Emeklilik ile Avea dan avantajlı emeklilik

VAKIFBANK
Vakıf Emeklilik ile Avea dan avantajlı  emeklilik

Avea, farklı alanlarda yaptığı marka işbirlikleriyle müşterilerine Avealı olmanın ayrıcalığını yaşatmaya devam ediyor. Vakıf Emeklilik ile Bireysel Emeklilik Sistemi’ne (BES) katılan Avealılar, 12 ay boyunca ödeyecekleri katkı payına göre 50 TL’den 200 TL’ye varan konuşma paketleri kazanıyor

Avealılar, Avealı olmanın ayrıcalığını her alanda kendilerine sunulan birbirinden özel avantajlarla yaşamaya devam ediyor. Bireysel Emeklilik Sistemi (BES)’ne Vakıf Emeklilik ile dahil olmak isteyen Avealılar, yüzde 25 devlet katkısına ek olarak; 12 ay boyunca ödeyecekleri aylık katkı payına göre 50 TL’den 200 TL’ye varan konuşma paketleri kazanma şansını yakalıyor.

Vakıf Emeklilik’ten Bireysel Emeklilik Sözleşmesi yaptıran Avealılar, konuşma paketlerine ek olarak peşin giriş aidatını da ödemiyor. Standart planlarda yüzde 2 olarak alınan yönetim gider kesintisi; Plan 38 ve Plan 40’ta Avealılara yüzde 1 olarak; yüzde 1 - 2,28 arasında değişen fon işletim gideriyse yüzde 0,91 - 2,15 arasında uygulanıyor.

Tüm bunlara ek olarak; Avealılar Vakıf Emeklilik tarafından sunulan Konut SOS hizmetinden de yararlanma imkânına sahip oluyorlar.


Paylaş:

KONUT KREDİSİ