VakıfBank Worldcard talihlileri otomobillerini teslim aldı

Vakıfbank Worldcard Tahillilerini sevindirdi
VakıfBank Worldcard talihlileri otomobillerini teslim aldı

STANBUL (AA) - VakıfBank Worldcard talihlileri belli oldu. Kampanya kapsamında toplam 15 otomobil, düzenlenen törenle sahiplerine teslim edildi.

Vakıfbank açıklamasına göre, "Alışverişten Anlayan Cömert Kart" sloganıyla müşterilerine hayatı kolaylaştıran çözümler sunan VakıfBank Worldcard, her yıl gerçekleştirdiği kampanyalarla kullanıcılarına son model otomobiller kazandırmaya devam ediyor. 

VakıfBank'ın bu yıl da Ekim-Aralık ayları arasında düzenlediği "VakıfBank Worldcard'dan her ay 5 otomobil" kampanyasına katılarak otomobil kazananlar açıklandı. Kampanya kapsamında 15 otomobil, düzenlenen törenle VakıfBank Worldcard talihlilerine teslim edildi.

Açıklamada yer alan bilgilere göre, VakıfBank Worldcard kampanyası sayesinde her biri Volkswagen Golf marka otomobil sahibi olan şanslı VakıfBank müşterilerine otomobilleri VakıfBank Ödeme Sistemleri Başkanı Meriç Kaytancı tarafından verildi. 

Açıklamada Kaytancı'nın "VakıfBank olarak kredi kartları pazarında büyümeyi sürdürürken müşterilerimizin de kazanmasını sağlayacak kampanyalara imza atıyoruz. 'Alışverişten Anlayan Cömert Kart' olarak hizmete sunduğumuz VakıfBank Worldcard ile son 3 yılda düzenlediğimiz hediye otomobil kampanyasında şimdiye kadar 193 müşterimizi otomobil sahibi yaptık. VakıfBank Worldcard kullananların harcarken kazanması bizleri de çok mutlu ediyor" ifadeleri yer aldı.

Kampanya kapsamında, VakıfBank Worldcard sahipleri 15 otomobilden birinin sahibi olmak için her 50 liralık harcamaları karşılığında 1 çekiliş hakkı kazandı. 

Ayrıca  yeni kredi kartı başvurusuna da 5 çekiliş hakkı verilen kampanyaya Türkiye'nin dört bir yanından binlerce başvuru yapıldı. 12 Kasım 2013, 10 Aralık 2013 ve 10 Ocak 2014 tarihlerinde Milli Piyango İdaresi denetiminde ve halka açık olarak yapılan çekilişlerde toplam 15 talihli belirlendi. 81 ilden yapılan başvurular arasından kazanan iller ise, Samsun, Kars, Aydın, İzmir, Adana, İstanbul, Sivas, Kahramanmaraş, Ankara, Kütahya, Kocaeli, Yalova, Diyarbakır ve Konya oldu.


Paylaş:

KONUT KREDİSİ