Yapı Kredi "FikriMobil" başvuruları uzatıldı

Yapı Kredi'nin üniversite öğrencileri için gerçekleştirdiği yarışma "FikriMobil"in başvuru tarihi uzatıldı.
Yapı Kredi "FikriMobil" başvuruları uzatıldı

İSTANBUL (AA) - Yapı Kredi'nin üniversite öğrencileri için gerçekleştirdiği yarışma "FikriMobil"in başvuru tarihi uzatıldı.

Yapı Kredi açıklamasına göre, mobil ve teknoloji dünyasına ilgi duyan üniversite öğrencileri, "FikriMobil"e katılmak için, iOS, Android, Windows 8 platformlarını kullanarak geliştirecekleri mobil uygulamalara ait fikir ya da projeleriyle 17 Mart 2014 tarihine kadar başvuru yapabilecekler. 

Yoğun başvuru ve talepler sonrasında son katılım tarihi 17 Şubat'tan 17 Mart'a kadar uzatılan yarışma için yapılacak bireysel ya da takım başvuruları "www.fikrimobil.com" adresinden ya da "facebook.com/YapiKredi" sayfasından gerçekleştirilebiliyor.

Projeler arasından yapılacak bir ön elemeyle 19 Mart'ta açıklanacak olan ön finalistler, mentörlerin yönlendirmeleriyle 15 Mayıs'a kadar prototip çalışmalarını tamamlayacak. Gençlerin, istenen sayıda fikir ya da proje ile katılabileceği "FikriMobil"de fonksiyonellik, yaratıcılık, uygulanabilirlik gibi birçok kriter üzerinden değerlendirme yapılacak.

Yarışma sonucunda birinciye 15 bin TL, ikinciye 10 bin TL ve üçüncüye de 5 bin TL ödül verilecek. Ayrıca başvurular devam ederken, katılımcıların yarışma sürecinde faydalanmaları amacıyla iOS, Android ve Windows Phone 8 & Windows 8.1 ile uygulama geliştirmeye yönelik atölyeler düzenlenecek.


Paylaş:

KONUT KREDİSİ