Sağlık Sitesi|FacebookTwitterKünye|Hakkımızda|Basında YeniProjeler.com|Servisler|İletişim
ÜYE GİRİŞİ | KURUMSAL GİRİŞ

Yeni Projeler Logo
İSTANBULANKARAANTALYAİZMİR

SERVİSLER

Yeni Proje Başlayınca Haber Ver

Bu servis ile belirlediğiniz bölgede proje başlayınca ePosta ile bilgilendirilirsiniz. Tek tek il-il ilçe-ilçe gezmek yerine önceden seçtiğiniz il ve ilçeye yeni proje eklendiği zaman bilgiye direkt ulaşabileceğiniz bir bağlantı gönderilmektedir.

Takip ettiklerim

Bu servis ile belirlediğiniz projeye ulaşmanız daha kolay olacaktır. Sayfamıza her gelişinizde projeyi aramak yerine sağda üyelik menüsünden takip ettiklerim bölümünden bu listeye ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu servis ile takip ettiğiniz projeye dair güncelleme olduğu zaman isterseniz ePosta ile bilgilendirilirsiniz.

Firmanızı Ekleyin

Bu servis ile firmanızı sistemimize ekleyip daha fazla kişiye ulaşabilirsiniz. Bilgilerinizi girip binlerce Yeni Projeler üyeleri tarafından ziyaret edilmeye hazırlıklı olun.

Yazı yazmak istiyorum

Bu servis ile inşaat, mimari, bölgeler veya iç mimari hakkındaki bilgilerinizi paylaşabilir. Kendi adınıza bir arşiv oluşturabilirsiz.

Müşteri Hizmetleri ile çevrimiçi görüşme

Bu servis ile incelediğiniz proje içinde müşteri hizmetlerinin çevrimiçi olması durumunda direkt olarak güncel bilgi alabilirsiniz. Proje hakkında daha geniş, firma ile ilgili veya yapacağı projelerle ilgili, ödeme ile ilgili bilgileri alabilirsiniz.

Biz sizi arayalım

Bu servis ile seçtiğiniz projeye numaranızı ve aranma saatlerini bildirirseniz, projenin sahibi olan firma yetkilileri veya satış ekibinden deneyimli arkadaşlarımız sizi arayacaktır.

İş Fırsatları

Bu servis ile; işverenler ihtiyacı olan personel bilgilerini siteye ekleyerek kolayca personel bulabilecek, iş arayanlar ise sektörle ilgili mevcut iş fırsatlarını yakalayabilecek.

Yeni Projeler Pano

Bu servis ile; elinizdeki araziyi veya yeni projelerdeki emlağınızı ilan vererek değerlendirebilirsiniz. İnşaat sektörü ile ilgili bütün duyurularınızı bu servisi kullanarak yapabilirsiniz.
EMLAK KONUT PROJELERİ
PROJELERDE SON DURUM

Tuncay Mollaveisoğlu

Bir kağıt parçasına 700 bin TL!

Osman Cihad Esen
cihad.esen@yeniprojeler.com

Isı Yalıtımıyla Enerji Tasarrufu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Kat karşılığı inşaat sözleşmelerinde dikkat edilmesi gereken hususlar

Fatih Karakaş
fatih.karakas@kentselplatform.com

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Av.Cihat Demirbağ
avukat@cihatdemirbag.com.tr

Kentsel Dönüşümde 2016 Kira Yardım Miktari Arttıyeni konut projeleri iphone da


Haritada konut projeleri


KREDİLER


DEKORASYON


ENERJİ SEKTÖRÜ