Sağlık Sitesi|FacebookTwitterKünye|Hakkımızda|Basında YeniProjeler.com|Servisler|İletişim
ÜYE GİRİŞİ | KURUMSAL GİRİŞ

Yeni Projeler Logo
banner

İSTANBULANKARAANTALYAİZMİR

Amplio Emlak Yatırım A.Ş, milli atlet Mehmet Ali Akbaş’a sponsor olarak atletizme destek veriyor

15 Eylül 2014 Pazartesi
Mail At
Amplio Emlak Yatırım A.Ş, milli atlet Mehmet Ali Akbaş’a sponsor olarak atletizme destek veriyor
Hilton Garden Inn İstanbul Golden Horn’un geliştiricisi Amplio Emlak Yatırım A.Ş'den Atletizme Tam Destek
 
Son yıllarda büyük gelişme gösteren atletizm, takım sporlarına oranla pek göz önünde olmasa da her geçen yıl daha da büyüyor. Özellikle devletin desteği ve uluslararası yarışmalarda edinilen bireysel başarılar bu alandaki spor dallarının yükselmesine yardımcı oluyor. Atletizm dallarına verilen özel sektör desteği sayesinde uluslararası başarılar elde etmek de mümkün oluyor. 
Dünyanın en çevreci otellerinden Hilton Garden Inn İstanbul Golden Horn’un geliştiricisi Amplio Emlak Yatırım A.Ş, milli atlet Mehmet Ali Akbaş’a sponsor olarak atletizme destek veriyor. Amplio’nun desteğiyle Balkan Şampiyonluğu, Körfez Koşusu birinciliği ve İstanbul Yarı Maratonu Türkiye birinciliği gibi birçok yarışta derece elde eden Akbaş’ın yeni hedeflerinin başında ise Kasım ayında düzenlenecek Avrasya Maratonu’nda şampiyonluğu yabancı atletlerin elinden almak geliyor.
 
Milli atlete destek olan Amplio Emlak Yatırım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Alaeddin Babaoğlu, sadece devletin değil özel sektörün de bireysel sporculara destek olması gerektiğini söyledi. Akbaş’ın aldığı derecelerle mutlu olduklarını belirten Babaoğlu, “Milli atletimize sponsor olarak yeteneklerini göstermesinde ve başarıya ulaşmasında yardımcı olmaya çalışıyoruz” diye konuştu. Babaoğlu, “Biz yaptığımız projelerden, geliştirdiğimiz fikirlere kadar çevreci bir yaklaşım içindeyiz. Bu çevreci yaklaşımımızı atletizme ve genç sporculara destek vererek tamamlıyoruz” dedi.
 
Türkiye’de bireysel olarak yarışan sporculara sponsorluk bilincinin yeni yeni geliştiğini söyleyen Milli Atlet Mehmet Ali Akbaş “Bir yarışa katıldığımda sadece kendim için değil bana destek olan sponsorum için de yarışıyorum. Onlarla birlikte takım oluyorum. Arkamda destek veren birilerinin olması beni daha da hırslandırıyor. Aldığım destek sayesinde bu yıl Avrasya Maratonu’nda birincilik hedefliyorum. İstanbul’da düzenlenen Avrasya Maratonu’nu 1991 yılından beri yabancı atletler kazanıyor. Yıllar sonra madalyayı Türkiyeli bir atlet olarak kazanmak istiyorum. Bizim gibi sporculara sağlanacak destek, ülkemize madalya olarak geri dönecektir” şeklinde konuştu. 


EMLAK KONUT PROJELERİ
PROJELERDE SON DURUM

Osman Cihad Esen
cihad.esen@yeniprojeler.com

Isı Yalıtımıyla Enerji Tasarrufu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Kat karşılığı inşaat sözleşmelerinde dikkat edilmesi gereken hususlar

Fatih Karakaş
fatih.karakas@kentselplatform.com

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Av.Cihat Demirbağ
avukat@cihatdemirbag.com.tr

Kentsel Dönüşümde 2016 Kira Yardım Miktari Arttı

Yüksek Mimar Müge Turgay Karamuk
mugeturgay@mugeturgaymimarlık.com

Bir Mimar Açısından Kentsel Dönüşümyeni konut projeleri iphone da


Haritada konut projeleri


KREDİLER


DEKORASYON


ENERJİ SEKTÖRÜ