Amplio Emlak Yatırım A.Ş, milli atlet Mehmet Ali Akbaş’a sponsor olarak atletizme destek veriyor

Amplio Emlak Yatırım A.Ş, milli atlet Mehmet Ali Akbaş’a sponsor olarak atletizme destek veriyor
 
Son yıllarda büyük gelişme gösteren atletizm, takım sporlarına oranla pek göz önünde olmasa da her geçen yıl daha da büyüyor. Özellikle devletin desteği ve uluslararası yarışmalarda edinilen bireysel başarılar bu alandaki spor dallarının yükselmesine yardımcı oluyor. Atletizm dallarına verilen özel sektör desteği sayesinde uluslararası başarılar elde etmek de mümkün oluyor. 
Dünyanın en çevreci otellerinden Hilton Garden Inn İstanbul Golden Horn’un geliştiricisi Amplio Emlak Yatırım A.Ş, milli atlet Mehmet Ali Akbaş’a sponsor olarak atletizme destek veriyor. Amplio’nun desteğiyle Balkan Şampiyonluğu, Körfez Koşusu birinciliği ve İstanbul Yarı Maratonu Türkiye birinciliği gibi birçok yarışta derece elde eden Akbaş’ın yeni hedeflerinin başında ise Kasım ayında düzenlenecek Avrasya Maratonu’nda şampiyonluğu yabancı atletlerin elinden almak geliyor.
 
Milli atlete destek olan Amplio Emlak Yatırım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Alaeddin Babaoğlu, sadece devletin değil özel sektörün de bireysel sporculara destek olması gerektiğini söyledi. Akbaş’ın aldığı derecelerle mutlu olduklarını belirten Babaoğlu, “Milli atletimize sponsor olarak yeteneklerini göstermesinde ve başarıya ulaşmasında yardımcı olmaya çalışıyoruz” diye konuştu. Babaoğlu, “Biz yaptığımız projelerden, geliştirdiğimiz fikirlere kadar çevreci bir yaklaşım içindeyiz. Bu çevreci yaklaşımımızı atletizme ve genç sporculara destek vererek tamamlıyoruz” dedi.
 
Türkiye’de bireysel olarak yarışan sporculara sponsorluk bilincinin yeni yeni geliştiğini söyleyen Milli Atlet Mehmet Ali Akbaş “Bir yarışa katıldığımda sadece kendim için değil bana destek olan sponsorum için de yarışıyorum. Onlarla birlikte takım oluyorum. Arkamda destek veren birilerinin olması beni daha da hırslandırıyor. Aldığım destek sayesinde bu yıl Avrasya Maratonu’nda birincilik hedefliyorum. İstanbul’da düzenlenen Avrasya Maratonu’nu 1991 yılından beri yabancı atletler kazanıyor. Yıllar sonra madalyayı Türkiyeli bir atlet olarak kazanmak istiyorum. Bizim gibi sporculara sağlanacak destek, ülkemize madalya olarak geri dönecektir” şeklinde konuştu. 

Paylaş:

YAPI VE SEKTÖREL HABERLEREmlak Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Sürdürülebilirlik ve Gayrimenkul Geliştirme İlişkisi

Osman Cihad Esen

Alternatif Yatırım Güneş Enerji Santrali

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

2018-02-18 12:16