Eylül Ayı Konut Kampanyaları 2018

Konut sektöründe sezon açıldı.
Eylül Ayı Konut Kampanyaları 2018

Türkiye İçin Kazanç Vakti sloganı ile hayata geçirilen konut kampanyalı tüm hızıyla devam ediyor. % 10 indirim, %10 peşinat, 10 yıl vade, 0.98 vade farkı uygulaması ile sektörün yeniden canlanması bekleniyor. Yeni kampanya ile sektörün biraz olsun canlandığını belirten Tona Yapı ve Safe İnşaat İcra Kurulu Başkanı İhan Erdal, şu anda konu alımı için en doğru zaman olduğunu belirtiyor.

Kur farkından dolayı ham maddelerde ve girdiler artışın olması ile inşaat maliyetleri %40 oranında arttı.Ancak sektör şirketleri bu maliyetleri henüz fiyatlarına yansıtmadı. Satış fiyatları da düşük oranda kaldı.Bu nedenle şuan için konut alımının en doğru zamanı denebilir.

İlhan Erdal sözlerine şunları ekledi: “Banka kredisi faiz oranlarının 1,69’dan başlayıp ,2.20 ye kadar gittiği dönemde 0.98 vade farkıyla kefilsiz ve bankasız firma bünyesinde ödeme planı oluşturulması alıcı için çok önemli ve kaçmaz bir fırsat.”

Duru Beytepe Projesini 47 bin metrekarelik bir alan üzerinde inşa ettiklerini belirten Erdal, projenin 484 dairen oluştuğunu belirtiyor. 2+1' den 5+1' e kadar uzanan geniş bir daire seçeneği yelpazesine sahip olan projede açık ve kapalı spor alanları konut sahiplerini bekliyor.


Paylaş:

Haberler