Koordinat Çayyolu’nda ilk buluşma…

Ankara’nın en gözde projelerinden Koordinat Çayyolu’nda, yeni satış ofisi ve örnek daireler kompleksi, düzenlenen etkinlikle tanıtıldı.
Koordinat Çayyolu’nda ilk buluşma…

Etkinlikte birbirleri ile tanışma olanağı da bulan komşular, canlı müzik eşliğinde keyifli bir gece geçirdYP İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Osman Cem Çankaya başta olmak üzere katılımcılarla birebir ilgilenen firma ve satış ofisi yetkilileri, Koordinat Çayyolu’nun geldiği son aşama hakkında bilgi aktardılar.

Ankara’nın en çok konuşulan konut projelerinden biri olan Koordinat Çayyolu’nda, lokasyon, mimari yapı ve sosyal donatılar kadar; satış ofisi ve örnek dairelerin de özel olması gerektiğini belirten Osman Cem Çankaya, şunları söyledi:

“Bu nedenle alışılagelmişin dışında 3+1 ve 5+1 olmak üzere iki farklı örnek daire hazırladık. Bu projeden konut alan kişilere hitap edecek, onların rahat edeceği son derece nezih satış ofisi kurguladık. Ankara’nın en nadide projesini, böyle nadide misafirlere tanıtma fırsatı bulduğumuz için çok mutluyuz. Bugüne kadar yüzlerce başarılı projeye imza atan YP İnşaat’ın en gözde projelerinden Koordinat Çayyolu’nda ‘Koordinatını bulan ya da bulmak için gelen’ herkese çok teşekkür ediyorum.”

Geceye katılan ev sahipleri ise, YP İnşaat kalite ve güveniyle inşa edilen bu projede seçkin komşularla ilk buluşmanın heyecan verici olduğunu dile getirirken, bu özel projeye bir an önce kavuşmanın sabırsızlığı içinde olduklarını söylediler.

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN


Paylaş:

Haberleren Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-13 21:34