Mutlu Center Göztepe Projesi'nin Fiyatları ve Özellikleri Açıklandı

Mutlu Center Göztepe projesine dair merak edilen tüm detaylar açıklandı. Mutlu Center Göztepe projesinin nerede olduğunu, ofis fiyatlarını, ödeme seçenekleri ve planlarını, ofis teslim tarihlerini, ofis büyüklüklerini ve ofis tiplerini haberimizin içeriğinde bulabilirsiniz.
Mutlu Center Göztepe Projesi'nin Fiyatları ve Özellikleri Açıklandı

Mutlu Center Göztepe projesine dair detaylar belli olmaya devam ediyor. Mutlu Center Göztepe projesinin özellikleri ve fiyatları açıklanırken projenin ilk görseli de yayınlandı. Mutlu İnşaat tarafından İstanbul'da kentsel dönüşümün en hızlı yaşandığı noktalardan bir tanesi olan Fikirtepe'de inşa edilen Mutlu Center Göztepe projesi 22 katlı 3 kuleden meydana gelecek. Mutlu Center Göztepe projesinin yayınlanan ilk görselinde de görüldüğü üzere proje üç kuleden meydana gelmektedir.


TAMAMI OFİSLERDEN OLUŞAN BİR PROJE


7 bin 500 metrekare bir alan üzerinde 90 bin metrekarelik inşaat alanında yükselen ve her biri 22 katlı 3 kuleden meydana gelen Mutlu Center Göztepe projesinde yer alan katların yüksekliği 4,5 metre olarak tasarlandı. Mutlu Center Göztepe projesi tamamen ofislerden oluşacak olup ofis büyüklükleri 25 m2 - 3.500 m2 arasında tasarlanmıştır. Dolayısıyla büyük şirketler Mutlu Center Göztepe projesinin belirli katlarında kendilerine uygun 3.500 metrekare büyüklüğündeki ofisleri kullanabilecekler. Farklı şirket tiplerine uygun olarak farklı tiplerde ofis ortamlarının geliştirildiği Mutlu Center Göztepe projesinde 250, 500, 1000 ve 2000 metrekare büyüklüğünde farklı tipte ofis alanları sunulacak.


GENİŞ OTOPARK ALANI VE MERKEZİ KONUM


Mutlu Center Göztepe projesi İstanbul'un kalbinde yer alan ilçelerinden Kadıköy'de inşa edilmesinde dolayı konum olarak bir hayli fazla avantajlar sunuyor. Özellikle metro ve metrobüse yakın olması ile ulaşım kolaylığı sunan Mutlu Center Göztepe projesinde 1000'den fazla kapasiteye sahip bir kapalı otopark alanı yer alacak. Mutlu Center Göztepe projesi Kadıköy-Tavşantepe metro hattı üzerinde yer alan Göztepe durağı çıkışından özel bir bağlantı alanı ile gelecek.


ÇALIŞAN ODAKLI BİR OFİS PROJESİ


Göztepe Köprüsü'ne yakın bir yerde yer alan Mutlu Center Göztepe projesindeki ofislerde çalışacak personel projenin sunduğu avantajlardan bir hayli yararlanabilecek. Günün önemli bir kısmını proje alanı içerisinde geçirecek olan personel 1000 aracın üzerinde kapasiteye sahip otopark sayesinde otopark sorunu yaşamayacak. Buna ek olarak burada çalışan personeller çocuklarını proje alanı içerisinde yer alacak olan kreşe bırakabilecek. Personelin yemek ihtiyacı için ise özel bir catering şirketi tarafından işletilecek olan personel yemekhanesi ile giderilecek. Buna ek olarak da işten geri kalan zamanlarda personel spor salonlarında fazla uzağa gitmeden spor tapabilecekler.


MUTLU CENTER GÖZTEPE OFİS TESLİM TARİHLERİ


Mutlu İnşaat tarafından Haziran 2018 tarihinde inşaatına başlanması öngörülen Mutlu Center Göztepe projesi, projeye başlanmasının ardından geçen 30 ay sonunda kullanıma hazır olacak. Yeni nesil rahat ofis ortamları sunan Mutlu Center Göztepe projesinden daha şimdiden birçok orta ve büyük ölçekli şirketler yerlerini ayırttılar bile!.. Mutlu Center Göztepe projesinde ofis teslimatlarının Aralık 2020 tarihinde gerçekleştirilmesi bekleniyor.

 

MUTLU CENTER GÖZTEPE İLETİŞİM BİLGİLERİ
Yumurtacı Abdibey Cad. No:128 Merdivenköy Kadıköy / İSTANBUL
Tel. 0580 259 60 41
Faks. 0216 577 42 25

[email protected]

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Paylaş:

Haberler