Nef tarihi konut kampanyasına Nef Çekmeköy, Nef Bahçelievler, Nef Basın Ekspres ve Nef Reserve Kandilli projeleri ile katıldı

Nef’ten tarihi konut kampanyasına 4 proje ile destek
Nef tarihi konut kampanyasına  Nef Çekmeköy, Nef Bahçelievler, Nef Basın Ekspres ve Nef Reserve Kandilli projeleri ile katıldı

Nef tarihi konut kampanyasında bizde varız dedi 4 projesi ile kampanyaya katıldı. Peki bu projeler ve kampanya detayları neler?

Emlak Konut GYO önderliğinde başlatılanTürkiye İçin Kazanç Vakti’ kampanyası için Nef Yönetim Kurulu Başkanı Erden Timur kampanyada bizde varız diyerek “Bu dönem ülkemize, ekonomimize destek olma vakti. Kampanyaya Nef Çekmeköy, Nef Bahçelievler, Nef Basın Ekspres ve Nef Reserve Kandilli projeleri ile destek veriyoruz” dedi.

Kampanya çerçevesinde 4 projede sınırlı sayıda daire için %10 indirim, %10 peşinat ve 120 aya varan %0.98 faiz avantajıyla bankasız, kefilsiz konut satın alma imkânı sunuluyor. Ayrıca dövize karşı korumalı yatırım modeli ile birkimi dövizde olan yatırımcılara da, hem bu tarihi fırsatlardan yararlanma hem de kurun artması durumunda herhangi bir kayba uğramama avantajı sağlanıyor.

Nef Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Selçuk Çelik ;Nef, ayrıca tarihi kampanya çerçevesinde yatırımcılara dövize karşı korumalı bir yatırım modeli sunuyor. Yatrımını dövizde değerlendiren yatırımcıların, gayrimenkul almak için dövizlerini bozmaları durumunda TCMB kuru bir kenara not ediliyor. 12 ay sonra ilk ara ödemede kurun, not edilen kurdan fazla olması durumunda aradaki fark hesaplanarak ilk ara ödemeden düşülüyor. Böylece yatırımcılar, hem bu dönemde avantajlı koşullarla bir gayrimenkul sahibi olmuş hem de dövizin artması durumunda herhangi bir kayba uğramamış oluyor.

%10 indirim, %10 peşinat ve 120 aya varan %0.98 faiz avantajıyla bankasız, kefilsiz konut satın alma imkânı sunan Nef projeleri İstanbul’un en özel lokasyonlarında yer alıyor.


Paylaş:

Haberleren Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2021-04-05 12:42