Okkalar İnşaat’dan Daire Alan Herkese 10 Bin TL'lik Hediye Çeki

İnşaat sektörünün 40 yıllık tecrübeli şirketi Okkalar İnşaat, Temmuz ayı sonuna kadar “Arma Menta” projesinden daire satın alan herkese IKEA’dan 10 bin TL değerinde alışveriş çeki hediye ediyor.
Okkalar İnşaat’dan Daire Alan Herkese 10 Bin TL'lik Hediye Çeki

Şimdiye kadar iki milyon metrekarenin üzerinde konut projesi inşa eden Okkalar İnşaat, Arma Menta projesi için yeni bir kampanyaya daha imza attı. Okkalar İnşaat, yeni kampanyası kapsamında ‘Arma Menta’dan 2018 Temmuz ayı sonuna kadar daire sahibi olan herkese IKEA’dan 10.000 TL değerinde alışveriş çeki hediye ediyor. Dileyen herkes Arma Menta’ya 1 dakika yakınlıkta bulunan IKEA Kartal’dan da İstedikleri ürün özelinde hediye çekini kullanabilir. Okkalar İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Okka, “Arma Menta” projemiz için tüm müşterilerimizin memnuniyet duyacağını düşündüğümüz kampanyamızı hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Yeni kampanyamız kapsamında projemizden daire satın alanlara, IKEA’dan 10.000 TL değerinde alışveriş çeki hediye ediyoruz” dedi.

Arma Menta 7 ay daha erken teslim edilecek!

Okka, “Projemizi 7 ay daha erken, 2018 Aralık ayında teslim edeceğiz. Projenin satışında ve inşasında herhangi bir aksaklık yaşanmamasındaki en önemli etken, bulunduğu Kartal bölgesinin konut amortisman süresinin en kısa olan bölgelerden biri olmasıdır. Bunun dışında üretilen projenin kalitesi ve yüksek kar vaat etmesi de önemli etkenler arasında sayılabilir. Müşterilerimizin hayallerindeki eve bir an önce kavuşmalarını sağlamayı hedefliyoruz” ifadelerini kullandı.

Aydos Ormanı’nın yanı başında bir yaşam!

Aydos Ormanı’nın yanı başında, yüksek yaşam standartları ve doğayla uyum sağlayan yaşam alanları ile öne çıkan Arma Menta’da, kış bahçesi, açık ve kapalı çocuk oyun alanları, açık havuz, hamam, sauna, buhar odası, fitness center, servis bekleme alanı, kapalı otopark ve açık misafir otopark alanları bulunuyor.

Kartal’ın Soğanlık Bölgesi’nde yer alan ve E5, TEM gibi ana yollara birkaç dakika mesafede yükselen proje, metroya da 900 metre mesafede yer alıyor. Öte yandan proje, şehir merkezinde bulunan büyük hastanelere, AVM’lere, IKEA’ya, üniversitelere ve adliye sarayı gibi önemli kurumlara yakınlığı ile de yatırımcısına önemli avantajlar sunuyor.

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN


Paylaş:

Haberler
Reklam

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Sürdürülebilirliğin Sanata Dönüşmesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2019-01-09 11:25