Portekiz Kurtköy Projesi Daire Fiyatları ve Ödeme Planı

İstanbul’un hızla büyümesi farklı bölgelerde yeni yerleşim merkezlerinin oluşmasını sağladığı gibi bu bölgelerin toplu ulaşım ihtiyacını da beraberinde getiriyor
Portekiz Kurtköy Projesi Daire Fiyatları ve Ödeme Planı

 İstanbul gibi büyük bir metropollerde her gün artan trafik yoğunluğuna karşın ulaşımda en iyi alternatif çözümler ise raylı sistem ve metro hatları olarak karşımıza çıkıyor.

İstanbul’un ihtiyacı olan daha hızlı, konforlu ve güvenli toplu ulaşım için 149,95 km’ye ulaşan raylı sistem büyümeye devam ediyor. Yapımı devam eden 159,6 km’lik raylı sistem hattı inşaatına tüm hızıyla ilerlerken İstanbul Büyükşehir Belediyesi önümüzdeki yıllarda toplam 1.025,30 km’lik raylı sistem uzunluğu tamamlamayı planlıyor. Açıklanan hedef gerçekleştiği taktirde İstanbul, New York’tan sonra dünyanın ikinci büyük metro ağına sahip kenti haline gelecek.

Metro Bağlantıları Ulaşımı Kolaylaştıracak

2020 yılının sonunda hizmete açılacak Sabiha Gökçen-Kurtköy Metro Hattı 3 istasyondan oluşacak. Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan metroya binen bir yolcu Teknopark, Yenişehir ve Kurtköy istasyonlarında seyahat edebilecek.  

6 kilometre uzunluğundaki Sabiha Gökçen-Kurtköy Metro Hattı; Çekmeköy - Sancaktepe - Sultanbeyli - Kurtköy Hattı ve Kadıköy - Kartal - Kaynarca Metro Hatlarını birbirine entegre edecek.

Ayrıca, Çekmeköy - Sancaktepe - Sultanbeyli - Kurtköy hattının, yapımı devam etmekte olan Üsküdar - Ümraniye - Çekmeköy hattının devamı olduğu düşünüldüğünde, tüm bu hatlar Üsküdar istasyonu ile Marmaray raylı sistem hattına, Altunizade istasyonu ile de Metrobüs hattına entegre olmuş olacak.

Sabiha Gökçen-Kurtköy Metro Hattı Portekiz’e Çıkıyor
  
Kurtköy metro hattının Yenişehir çıkışı Ekizler İnşaat tarafından 5 bin 300 metrekare arsa üzerine yapımı başlanan Portekiz projesinin hemen önünde konumlanıyor. 2019 Temmuz ayında teslim edilmesi planlanan, 112 konut ve ticari ünitelerden oluşan proje bölgede metroya yakınlığıyla ayrı bir önem kazanıyor.

Bölgede var olan üniversiteler, alışveriş merkezleri, hastaneler ve Teknopark’ın yanı sıra Kuzey Anadolu Otoyolu ve metro ulaşımları ile adeta ulaşım akslarının kesişim noktası haline gelecek olan Kurtköy hem yatırımcılar hem de huzurlu bir yaşam sürmek isteyen konut alıcıları için cazibe merkezi haline geldi. 

Bu değerli lokasyondaki önemli konumuyla da alıcılarına kazandıracak Portekiz Kurtköy projesinde 2+1 ve 3+1 daireler bulunuyor. 131 m2’den başlayan daire tipleri 164 m2’ye kadar değişiyor. 2+1 daireler 515 bin TL’den 3+1 daireler 670 bin TL’den fiyatla satışa sunuluyor.

Lansmana Özel Yüzde 12 İndirim

Ekizler İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Ekiz; “Lansmana özel yüzde 12 indirim uyguluyoruz projede ayrıca peşinat ödemlerine yüzde 10 ekstra indirim gerçekleştiriyoruz. Portekiz projesinde şirket bünyesinde yüzde 50’si peşin 48 ay faizsiz vade imkanını konut alıcılarına sunuyoruz. 5 Mayıs 2018 tarihi itibariyle resmi gazetede yayınlanan tapu harçlarının düşürülmesi ve KDV indirimi bu dönemde konut almayı planlayanlar için avantaj sağlayacaktır.” dedi.

Portekiz projesi Akdeniz bölgesine has bitkilerle donatılmış %60 yeşil alandan oluşacak ayrıca proje içerisinde havuz, spor tesisleri, cafe, restoranlar, cadde dükkanları bulunacak.

Proje Sitesi: www.portekiz.com.tr
İletişim Tel: 0216 606 19 59
email : [email protected]

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN


Paylaş:

Haberler


en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

ReklamReklamReklam

Reklam

Reklam

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Barselona’da 1900 – 1914 yılları arasında yapılmış gayrimenkul geliştirme projesi: PARK GÜELL
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

2018-07-24 13:46