OZAN TOWER

Projeyi Takip Et
BAĞLICA MAH. ÇAMBAYIRI CAD. NO:89 Etimesgut / Ankara
Konut Sayısı : 194
Konut Seçenekleri : 1+1,2+1
Metrekare Aralığı : 48
Teslim Tarihi : 2014-08-01
Fiyat Aralığı : 165000
OZAN GRUPOZAN GRUP PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Ozan Tower minimum 109 bin liradan başlayan fiyatlarla satışta             

Bağlıca’nın  ihtiyaçlara cevap verecek  tek ve ilk proje olan  Ozan Tower  Mayıs 2013 ‘te satışa sunuluyor.

Ozan Yapının sizi düşünerek Ankara Etimesgut Bağlıca’da hayata geçirdiği Ozan Tower beklentilerinizi karşılayacak ve yaşam kalitenizi yükseltecek ilk proje olmanın  gururunu yaşıyor.

Başkent Üniversitesine yürüyüş mesafesinde olan 1 sınıf inşaat  malzemelerinin kullanıldığı 1+1 XSMALL , 1+1 SMALL  ve  2+1 MEDİUM konseptinde 194 daireden oluşan Ozan Tower  huzurlu , gürültüden uzak bir ortamda  toplu ulaşım noktalarına, çevre ve bağlantı yollarına ve alışveriş merkezlerine yakın  22 bin metrekarelik inşaat alanınada tek blok halinde yükseliyor.

Ozan Tower’da 365 gün kullanabileceğiniz kapalı yüzme havuzu, açık güneşlenme alanı, günlük egzersizlerinizi yapabileceğiniz tam donanımlı bir spor merkezi sizi bekliyor.Fitness salonu, hamam, sauna,soyunma odası ve duşlardan oluşan spor merkezi ile sağlıklı ve zinde bir yaşama davet ediyor.

Ozan Tower projesiyle   tam beslemeli jeneratör,su deposu,yangın algılama sistemi,headent uydu sistemi,görüntülü diyafon, kalorimetreli merkezi ısınma sistemi ,resepsiyon hizmeti ,24 saat güvenlik hizmeti,4.200 metrekare yeşil alan   hizmetinize sunuluyor.

Banka kredisine açık , esnek ödeme şartlarıyla 2014 ağustos teslim Ozan Tower’da yerinizi almanız için tanıtım ofisine bekleniyorsunuz.

“ Sizi düşünüyoruz; yaşama alışkanlıklarınıza uygun çözümler ile sizi düşünen evler inşa ediyoruz. ”

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini tespit ederek, onlara değer katacak yaşam alanları yaratmak, satış ve satış sonrasında tüketici haklarını koruyarak müşteri memnuniyeti odaklı, güvenilir, kolay erişilebilir ve kaliteli hizmet üretmek amacıyla çıktığımız yolda, OZAN YAPI tecrübesi ve güvencesi ile sizlere sunduğumuz OZAN TOWER, sizlerin beklentilerini en iyi şekilde karşılamak üzere tasarlandı.

Son deprem yönetmeliğine uygun olarak, radye temel üzerine 1.sınıf inşaat malzemeleri kullanılarak inşa edilen, 1+1 ve 2+1 konseptinde 194 daireden oluşan OZAN TOWER; huzurlu, gürültüden uzak bir ortamda, toplu ulaşım noktalarına, çevre ve bağlantı yollarına ve alışveriş merkezlerine yakın bir konumda bulunmaktadır.

Dış Resimler

İç Resimler

Kat Planları

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomankaraetimesgut-yeni-konut-projeleriozan-grup-ozan-tower): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451