SÖĞÜT BAHÇE KONUTLARI

Projeyi Takip Et
Etimesgut / Ankara
Konut Sayısı : 342
Konut Seçenekleri : 3+1,4+1
Metrekare Aralığı : 160
Teslim Tarihi : 2014-09-01
Fiyat Aralığı : 225000
SÖĞÜT İNŞAATSÖĞÜT İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
PROJE TESLİM TARİHİ : Projenin 2014 yılının Eylül ayında teslim edilmesi planlanıyor.
 
Yemyeşil bahçesi ve konut özellikleri ile siz ve ailenizin hayallerini gerçeğe dönüştürecek Söğüt Bahçe Konutları, 7 blok ve 342 daireden oluşmakta. 29.000 metrekarelik peyzaj alanı, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleriyle de Ankara Eryaman’da sizlere yepyeni bir yaşam deneyimi sunmakta. 
 
Ailece mutlu bir yaşamın kapılarını aralayacağınız Söğüt Bahçe, 2014'de hizmete açılacak metro güzergahıyla ulaşımın merkezinde yer alacak. Sosyal imkanları, yürüyüş parkurları, ebeveyn ve çocuklara özel hobi alanlarıyla da önce sizin, sonra Ankara'nın vazgeçilmezi olacak...
 
İNŞAAT TEKNİĞİ  
Söğüt Bahçe Projesi; yürürlükteki en son deprem yönetmeliğine uygun olarak projelenmesinin yanı sıra, arazinin yer altı zemin haritası çıkartılıp temel sistemi bu doğrultuda oluşturulmuştur. Taşıyıcı sistem olarak, tünel kalıp sistemi seçilmiştir. 
 
Betonarme taşıyıcı sistemin beton sınıfı, statik projesinde belirlenen sınıfa uygun olarak yapılacaktır. Tamamen kontrollü bir üretim yapılabilmesi için Çevre ve Şehircilik 
 
Bakanlığı onaylı yapı laboratuvarından hizmet alınmaktadır.
 
Blokların dış cephesinde; ısı yalıtım projelerine uygun duvar, sıva ve dış cephe boyası imalatları yapılacaktır. Dış cephelerde silikon esaslı Filli Boya kullanılacaktır.
 
ELEKTRİK TESİSATI VE GENEL ÖZELLİKLER  
Elektrik tesisatında yanmaz European Norm ve TSE belgeli malzemeler kullanılacaktır. Tesisatta kaçak akım röleleri kullanılacaktır. Prizler çocuk korumalı olarak uygulanacaktır. Binalarda elektrik projesine göre topraklama tesisatı ve paratoner tesisatı yapılacaktır. Dairelerde projesine uygun olarak telefon tesisatı yapılacaktır. Merkezi UYDU-TV sistemi ile normal yayın yapan TV kanalı doğrudan, Digitürk, D-Smart yayınları receiver ve abonelik desteği ile izlenebilecektir. Ortak kullanım alanları ve her blok için özel "tam beslemeli jeneratör " bulunmaktadır.
 
ASANSÖR  
Bloklarda 2 adet 8 kişilik 630 kg kapasiteli 1.6m/s hızda TSE ve CE standartlarına uygun, deprem sensörlü, elektronik göstergeli ve havalandırmalı KLEMANN marka asansörlerin montajı yapılacaktır.
 
DOĞRAMALAR  
Doğramalar PİMAPEN marka olup, ısı kontrol kaplamalı çift cam olacak, 70 mm 5 odacıklı, ahşap görünümlüdür.
 
ISITMA SİSTEMİ VE KLİMA TESİSATI  
Dairelerde kullanılacak ısıtma ve sıcak su ihtiyacı merkezi sistemden karşılanacaktır. Pay ölçer sistemi kurulacaktır. Dairelerde panel radyatörler kullanılacaktır.
 
YANGIN  
Projesine ve yangın yönetmeliğine uygun olarak yangın söndürme sistemi, kat hollerinde ise yangın dolapları ve itfaiye su alma ağızları tesis edilecektir. Projesine ve yangın yönetmeliğine uygun olarak dijital adresli yangın algılama ve ihbar sistemi kurulacaktır.
 
GÜVENLİK
Projesine uygun olarak interkom görüntülü konuşma sistemi kurulacaktır. Daireler, blok girişi ve site giriş kapısı ile sesli ve görüntülü iletişim kurabilecektir. 24 saat tüm site kameralarla izlenecektir.
 
OTOPARK  
Her bağımsız bölüm için D-E-F-G bloklarda 1 adet kapalı otopark yeri ve 1 adet açık otopark, A-B-C bloklarda 1 adet açık otopark mevcuttur.
 
DIŞ MEKANLAR  
Bahçe ve teraslarda projesine uygun olarak peyzaj imalatları yapılacaktır.
Araç ve yaya yollarının alt yapıları, kanalizasyon, drenaj sistemleri ve bahçe-teras izolasyonları projesine uygun olarak yapılacaktır.
Projesine uygun olarak, çok amaçlı spor alanı, çocuk oyun alanları, süs havuzları yapılacaktır.
 
LOKASYON
 
Araçla; Harikalar Diyarı’na 2,1 km.,
Metro’ya 3,5 km.,
Metromall Alışveriş ve Yaşam Merkezi’ne 3,5 km.,
Sincan Devlet Hastanesi’ne 3 km.,
Göksu park’a 5,3 km.,
Optimum Outlet’e 7,5 km.
mesafededir.

Dış Resimler

Kat Planları

Vaziyet Planı

Firmanın Diğer Projeleri

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomankaraetimesgut-yeni-konut-projelerisogut-insaat-sogut-bahce-konutlari): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451